Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lesz még túl korai a teszt?

Nem lesz még túl korai a teszt?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom, vettem délután tesztet (Clear Blue), arra lennék kíváncsi, hogy ha holnap reggel a nemvárt napján első vizeletből tesztelnék, az nem lenne e túl korai? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 11. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
10-es erősségű tesztnek pozitívnak kell lennie mindenképp ha tényleg terhes vagy.
2011. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy korai, lehet hogy nem. Ezt nem lehet tudni, mindenkinél másképp növekszik a HCG mennyisége, van, akinek a nemvárt előtt napokkal pozitív, van, akinek csak rá egy hétre válik azzá.


Szerintem ne kapkodj, ráérsz bőven tesztelni, ha késik a vérzés. Persze te ismered magad, nem tudom, mennyire lennél csalódott, ha még (esetleg ál-)negatív lenne.


Én még nem tesztelnék, azt tudom. :) Meg amúgy a Clear Blue úgy tudom, nem is olcsó teszt...

2011. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam most a tesztelésre, mert pont a pé-m idején voltunk együtt a párommal és az utóbbi néhány napban kicsit furcsán érzem magam. Bár tudom, hogy a legtöbb nőnél később kezdődnek csak a terhességi tünetek (kivételek ugyan mindig vannak), de a szokatlanul fáradékonyabb, álmos vagyok és egyfolytában szédelgem. Félek,hogy csak bemagyarázom magamnak, mert annyira szeretném, hogy összejöjjön, ezért gondoltam rá, hogy a teszt majd biztos kimutatja, ha valami van.
2011. aug. 11. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 24-25 naposak voltak a ciklusaim, én a 25. napon teszteltem első vizeletből pozitívat. Nem volt olyan élénk mint a kontrollcsík, de egyértelmű volt. A teszt nevét pontosan nem tudom, pipettás, kék színű tesztkazetta volt, rajta Hcg. Lehet, h valaki tudja melyik teszt. Szóval a lényeg, h utána 2-3 óra múlva teszteltem egy Medi Lab-bal, ott viszont mindkét csík egyforma erős lett, és az nem is első vizeltből volt már. Szóval ha talán negatív lesz, akkor érdemes esetleg egy Medi Labot is megpróbálni. De ha nagyon kíváncsi vagy, a vizeletet elteheted a hűtőbe és tesztelhetsz egy másik teszttel is, ha esetleg a Clear Blue-val negatív lenne. Ha pedig negatív lenne, várj egy két napot és ismételd meg!

Sok sikert, és írd meg légyszi, h mi lett!

2011. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, holnap megírom, hogy mi lett az eredmény :)
2011. aug. 11. 16:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem bírtam kivárni, hogy reggel keltsen a telefon úgyhogy már fél ötkor felkeltem, de sajnos negatív lett :(

Remélem legközelebb nagyobb szerencsénk lesz. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 12. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!