Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már lassan megütöm a 40et...

Ha már lassan megütöm a 40et akkor kevesebb esélye van a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

39 vagyok, a párom 43. Ha nektek 40fele vagy azt túl haladva sikerült gyorsan teherbe esneketek, akkor kérlek írjátok le a tapasztalataitokat. :)


2011. aug. 10. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én márc-ban voltam 38.

2,5 év és két vetélés után most végre babát várok! Bár még csak az elején, de tudom, hogy most minden rendben van!!

Így utólag bánom,hogy ilyen későn, de visszaforgatni az idő kerekét sajnos nem lehet ...

Mi semmilyen kivizsgáláson nem voltunk, jövőhónapban (!) akartunk menni!!!

2011. aug. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan gyorsan sikerült teherbe esnem mint huszon éves koromban.Tavaly 8 év tabi után a 3.hónapban sikerült,sajnos 12 hetesen elveszítettem,most pedig a második próbálkozós hónapban sikerült,kedden megyek a 12 hetes uh-ra és nagyon izgulok hogy minden rendben van e.


38 éves 11 hkm

2011. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én most szültm 40 évesn a másodikat, az elsőt 26 évesen. Nagyon akartam a babót, ezért sokat görcsöltem rajta, hogy összejöjjön. Szerintem a sok drukk miatt jött csak össze 9 hónap alatt. Már én is készültem kivizsgáltatni magam, de szerencsére nem kellett. Most itt szuszog a 7 hónapos gyönyörűségem.
2011. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!