Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Béta HCG vérvétel eredménye:...

Béta HCG vérvétel eredménye: 1.20 mIU/ml. Lehetséges, hogy terhes legyek? (+lent)

Figyelt kérdés

Mellé csináltam még két pisilős tesztet, mindkettő negatív lett. 3,5-4 hete késik a menzeszem. Kedden megyek vissza csak a nőgyógyászhoz, már voltam a háziorvosomnál is csináltunk egy nagy körkép tesztet vagy mit (vérvétel, vizelet minta, ekg).

Eddig csak attól féltem, hogy terhes vagyok, de most már kezdek attól tartani, hogy valami bajom van... :S

19/L


2011. aug. 10. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés, biztos nem vagy terhes.
2011. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már 4 hete késik, és 1,2 a hcg, akkor biztosan nem vagy terhes.

Nem terhes nőkben is előfordul ez a hormon, de max. 5 mIU.


Majd a kivizsgálás kideríti, de az is elképzelhető, hogy csak valami szimpla hormonzavar, még 19 évesen is bőven előfordul. AMikor elkezdtem az egyetemet, egyszer 40 napot késett (vagyis a kimaradt utáni első mensi is késett) és semmi oka nem volt, csak valószínűleg a vizsgadrukk, vagy valami hasonló (március volt, tehát még nem is volt vizsga).

Szóval amíg nincs eredménye a kivizsgálásnak, addig ne stresszelj.

2011. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

szia!

A házipovos és a nődoki nem nagyon ért a hormonokhoz, csak az alapokat tudják róla. Kérj egy beutalót endokrinológushoz, ő a hormondoki.

2011. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!