Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen szerek léteznek,...

Milyen szerek léteznek, amelyek segítik a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én 39éves vagyok, a férjem pedig 43. Már van 1 gyerekünk, de még szeretnénk egyet. Már 1éve próbálkozunk, de semmi. (Megvizsgáltattuk magunkat és megtuttuk, hogy egyikünk se meddő.) Kérlek írjátok kommentbe, hogy milyen szerek léteznek, amelyek segítik a teherbe esést és különböző papírok nélkül megvehetők!?

Előre is köszi: Enikő.


2011. aug. 10. 13:35
1 2
 11/12 sumergo ***** válasza:

A Gyuri bácsi féle teát csak a belinkelt oldalról lehet rendelni. Tulajdonképpen ugyanazok a növények vannak benne, amiket külön-külön is szoktak javasolni, csak többnyire teakeverékek formájában!

Mint írtam tényleg nem leszólni akartalak, de nehogy azt mondd, hogy egy gyerek nem kerül a 15 ezer sokszorosába?

Valamint örülj neki, hogy nem kellett annyi lombikon részt venned, mint nekünk, ahhoz, hogy babánk legyen! Hidd el nem a jóvilágunkban költöttünk ennyit erre. Ezt úgy hidd el, hogy még mozira, vagy közös vacsorára sem került, mert minden fillér erre ment.Fogalmad sincs semmiről, csak a rosszindulat beszél belőled! Kösz.(Azért szerencsére van, aki érti, amit leírtam!

2011. aug. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 sumergo ***** válasza:

Bocs az újabb offért!

Érdekelne az olcsóbb, bevált módszered is, akkor, ha nincs egy petevezetéked sem!

2011. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!