Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Az fsh szintem 22...

Lombikosok! Az fsh szintem 22 lett a 3 napi vérvételen. Következő ciklusban kezdték volna a stimulálást. Az első programom lenne, de a doki nagyon letört engem most, hogy így nem lehet. Mi lesz most? Tudtok erről valamit? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 18:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szia! Mi volt ma a dokinál? Mi ma telefonáltunk, tegnap voltak 3 naposak babszemkéink, tegnap mindegyik osztódott állapotban volt már, egy sajnos nem igen esélyes, ő két sejtes, de van egy négy, egy öt, és egy szép nyolcsejtes, ill.ve remélem mára már sok-sok sejtes,mert ez a tegnapi állapot. tegnap cseréltek alattuk táptalajt, is mert blasztociszta esetén ez szükséges a további fejlődésükhöz. Ma nem nézték meg őket, holnap reggel kell újra telefonálnunk, hogy mehetünk e értük. nagyon izgulunk, és reménykedünk továbbra is!
2011. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia! Örülök hogy jól alakulnak a dolgaid. Szorítok nektek!!!! Meg volt az uh. a 17mm tüszőből lett egy 28mm-es tehát nem repedt meg. Na még ilyen sem volt nálam pedig követtek már egy pár pé.-met. A doki azt mondta ha megjön a mensim menjek vissza vérvételre és ha igaz a fsh szintem akkor azt gyógyszerel fogja kezelni és a következő ciklusban elkezdjük a stimulálást. Reméljük hogy a tüszőm is eltűnik(kidurran) addig,mert akkor azzal is kezdeni kell valamit. Na erről megint nincs sejtésem sem hogy mit kezdenek majd vele. Te tapasztaltál már ilyet? A múltkor nagyon lemondó volt,most meg mintha elvágták volna és egész pozitívan állt a dolgaimhoz...nem is értem. Téged is kezeltek gyógyszerrel a magas fsh szint miatt? Tudsz erről valamit? Kíváncsian várom a ti folytatásotokat is,és remélem már mehetsz mihamarabb a kis babszemkéidért!
2011. aug. 15. 18:15
 13/13 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben veletek!?
2011. aug. 17. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!