Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez biztos pozitiv terhess...

Krisztina24 kérdése:

Ugye ez biztos pozitiv terhességi teszt?

Figyelt kérdés

[link]



Tudom,elcsépelt kérdés..de két év után lett először ilyen a tesztem,és még mindig nem tudom elhinni...:-) Holnap megyek dokihoz, előszőr azért mentem volna mert az első teszt (pénteken) negatív lett...De így is elmegyek, csakhogy megerősítsen..úgy izgulok,nagyon várom a holnapot...Annyi tünetem van, hogy a hasam lent húzodik, fájdogál illetve a melleim duzzadtak...:-)


2011. aug. 9. 11:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%

Ne éld bele magad. Nekem is halvány pozi volt a teszt, 3 nap múlva délutáni pisiből erős két csík. Ma voltam dokinál nem vagyok terhes, csak még nem tudják hogy mi bajom van.

Remélem neked sikerült! Csak ne éld bele magad.

2011. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem élem nagyon bele magam, azért tudom hogy más is lehet,csak sok minden utal arra,hogy mégis terhesség van a dolog mögött...Holnap minden kiderül, remélem :-)
2011. aug. 9. 15:17
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:09

Ha erősödött a csíkod, akkor ott az embrió, sajnos lehet hogy méhen kívül. De 5 hetesen nekem sem találták, egy héttel később pedig már a szíve is vert.

Kedves kérdező. Ez tuti pozitív. Nekem az első 100szor halványabb volt. Gratula.

2011. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok!!!!!! nekem is ugyan ezzel,ugyan ilyen volt,rá kb 2hétre mentem dokihoz,meg uhra,és 2en voltak kiderult....azota már 34hetes terhes vaok,és mindkettö baba jolvan,sok egészséget,majd irj h mivolt
2011. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 4 mm-es petezsákot látott a doktornő, 3 hét múlva kell visszamennem. :-)))))

Remélem minden rendben lesz.

2011. aug. 10. 16:08
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
:) Szuper,gratulálok! :) a harmadik válaszoló voltam
2011. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem ennél halványabb volt és most már 1 éves.
2011. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Boldog babavárást!
2011. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:) Én is már nagyon szeretnék egy ilyen tesztet(pláne ugyan ezt a fajtát használom). Mi már 2,5 éve próbálkozunk(extrém módon hátrahajló méhem van). Megirnád,h milyen érzés volt a hasfestülés meg,úgy érezted-e,h meg fog jönni? Bocsi a sok kérdésért,de nekem hasonlóak vannak,és valahogy úgy érzem,h most sikerülnie kellett. De még csak a pé utáni 9.napon vagyok.
2011. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Boldog babavárást!
2011. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!