Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez biztos pozitiv terhess...

Krisztina24 kérdése:

Ugye ez biztos pozitiv terhességi teszt?

Figyelt kérdés

[link]



Tudom,elcsépelt kérdés..de két év után lett először ilyen a tesztem,és még mindig nem tudom elhinni...:-) Holnap megyek dokihoz, előszőr azért mentem volna mert az első teszt (pénteken) negatív lett...De így is elmegyek, csakhogy megerősítsen..úgy izgulok,nagyon várom a holnapot...Annyi tünetem van, hogy a hasam lent húzodik, fájdogál illetve a melleim duzzadtak...:-)


2011. aug. 9. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyértelmű pozitív.Gratulálok és boldog babavárást neked!!!
2011. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
8%

Sajnos nem biztos!

A második csík halványabb sokkal, csak a kontroll csík határozott...


A doki persze azért nem árt. Ezeket a tüneteket azonban PMS is okozhatta.

2011. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár még nem erős,de egyértelműen pozitív teszt!Ne ijedj meg ha az orvos még nem lát semmit,ha nincs orvosi előzmény ami indokolja,ráérsz 7-8 hetesen menni,de ha :) késztetést érzel,hogy menned kell :) oly régóta várod,persze menj,de lehet hogy csak visszarendel.Az első és utolsó hetek a legvánszorgósabbak,de kitartás és nagy gratula!
2011. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
100% pozitív.Gratulálok.:)
2011. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kedves második,ezt hogy érted hogy nem biztos a terhesség? Nem tudtam, hogy egy betegség okozhat pozitiv tesztet,csak ha esetleg ciszta van...
2011. aug. 9. 12:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha nem egyforma erős a 2 csík! Ez tuti pozitív! De szeretnék én is egy ilyet! Gratulálok!
2011. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kijavítanám magam, elolvastam, hogy nem a PMS okoz pozitiv tesztet,hanem valami más....Hát remélem hogy baba van a dologban,és nem ciszta. A mensesem meg egy hete késik...és tegnap lett pozitiv a teszt.
2011. aug. 9. 12:50
 8/22 anonim ***** válasza:
kérlek írd majd meg hogy sikerült e. kiváncsian várjuk hogy babóca e :)
2011. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,holnap megírom :-)
2011. aug. 9. 13:25
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ez 100%pozitív! Nekem is ilyen volt mind a kétszer. :) Azért írj mi volt a dokinál. A második hsz-nak meg azt üzenem, ha mástól lenne pozitív nem a terhességtől, akkor annak már szombaton is annak kellett volna lennie, nem csak most! Nekem is egyik tesztem nega volt, a másik meg két nap múlva pozi, szal hihetsz a tesztnek!
2011. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!