Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg lehet "érezni" az áldott...

Meg lehet "érezni" az áldott állapotot? Vagy ezt is csak úgy beképzeli magának az ember lány?

Figyelt kérdés

Márc. 13 án jött meg utoljára és úgy 3-4 napja van mensi görcsöm de nem jön semmi hála az égnek. Tiszta krémes folyásom van és fáj a cicim de csak két oldalt. Mindezeket leszámítva valahogy érzem, hogy babám van olyan furi..nem is tudom olyan nyugodtnak kiegyensúlyozottnak érzem magam

Mintha velem lenne már a babám..nem is tudom olyan leírhatatlan..de lehet, h csak beképzeltem?-hasonló eset?


2009. ápr. 10. 20:14
 1/6 nini24 ***** válasza:
100%

Szia!


Én is hasonlót érzek, 6. napja késik. ma is negatív volt a tesztem. De én annyira űgy érzem... Remélem nem csalódok! :) Teszteltél már?

2009. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen de szerintem elég korán 5 nappal ezelőtt egy noname teszttel sajna negatív lett de a tünetek erősödtek azóta és hát ez a megmagyarázhatatlan érzés..jövöhét végefelé tesztelek egy jobb fajtával szerintem hátha..:)+ at neked is
2009. ápr. 10. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy beképzeled nagyon baba gyanús.

sok sikert a továbbiakban.

2009. ápr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

meg lehet érezni:). Nekünk elsőre sikerült annak idején, én akkor még nem számítottam rá. Semmi jele nem volt, se rosszullét, se görcsök, semmi. Mivel a gyógyszer abbahagyása után nem állt be a menzeszem rendesen, így még gyanús se volt, hogy késik. De valahogy éreztem, és aztán teszteltem. Ma 8.5 hónapos a kisfiam:)

Nagyon szorítok Neked!

2009. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Hidd el meg lehet erezni.

En is megereztem meg mielott teszteltem volna.

Pedig akkor meg nem voltak tunetek.

Mondtam is a ferjemnek viccbol:ne vegyunk tesztet,en ugy is tudom h az vagyok.

Es valoban,igazam volt.

udv:29 heteske

2009. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is márc.13 volt az utolsó mensesem.És a válaszom nekem is,igen,megérezheted.Én csütörtökön éreztem egy tompa hasi nyomást,különben semmi tünet.De gyanús volt,mert van már egy kislányom,és vele is ez volt.A 28.napon pozitív lett a teszt!

De ne keseregj,attól függ mikor volt peteérés.A lányomnál csak a 33.napon volt +,és akkor is igen halovány.

Szorítok,írd meg mi lett!!!

2009. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!