Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy ilyen nagy...

Létezik hogy ilyen nagy legyen egy tüsző?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklus 17.napján és a doki UHn egy 32 és egy 18mm-s tüszőt látott a jobb oldalon.Szerinte nem nagy a 32m,de nekem kicsit gyanús.A 18mm-re azt mondta,hogy kb 10nap múlva fog repedni.Volt már valakinek hasonló méretű?Nem gond,hogy egy oldalon vannak?Ez a kérés már csak itthon merült fel bennem.
2011. aug. 2. 15:29
1 2
 1/12 Manka68 ***** válasza:
Az nem gond, hogy egy oldalon vannak, de én is kicsit túlméretesnek találom a 32mm-t. Az már inkább ciszta. Nem kaptál tüszőrepesztő szurit? Clostit szedtél? Nekem a legnagyobb az 24mm volt és már attól kétségbeestem.
2011. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,szedtem clostit 2x1t.Szurit nem kaptam.Egy webdokinál rákérdeztem,azt válaszolta,hogy normál méret.Neked sikerült teherbe esned?Clostit szedtél amikor figyelték a tüsződet?Köszi a válaszod!
2011. aug. 2. 20:33
 3/12 sumergo ***** válasza:
Nekem volt Clostytól 3 cm-s tüszőm, és meg is repedt, igaz én kaptam tüszőrepesztőt is, mert inszemináció volt. Ha úgy vesszük jó is volt a belőle kiszabaduló petesejt, mert terhes lettem, csak sajna méhenkívül. :-(
2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Manka68 ***** válasza:
Én már sok mindenen túl vagyok, szedtem clostit is, de nekem rendesen figyelték közben, mert inszem volt. A 24mm-es tüszőm a lombik utáni pihenőidóben volt, és véletlenül estem be a dokihoz más miatt. Azt mondta, még hatnak a lombik hormonok. Akkor volt 4 tüszőm, mindegyik 20mm körüli. De akkor sem lettem babás sajnos. :-( IR-es vagyok, és az bekavar nagyon. :-(
2011. aug. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy méhen kívüli lett a nagy tüszőből.Remélem,hogy azóta már sikerült újra jó helyen megtapadnia!

Kedves IR-s szorítok,hogy mielőbb baba legyen!

Még egy kérdés:van esélye egyszerre megrepednie a két tüszőnek?

Nekem ez a 2.clostis hónapom és múlt hónapban és most is majd leszakad a hasam alja peteéréskor,olyan mintha szét akarna durranni.Most éjjel is többször felébredtem rá,h feszít.Reggelre enyhült,remélem,hogy megrepedt.Lehet,h azért feszít mert ilyen nagy a tűsző?

2011. aug. 3. 07:24
 6/12 sumergo ***** válasza:
Valószínű, h megrepedt, ha már nem feszít annyira. Nekem már sikerült végre, itt a pocimban, (de végül lombikos lett), 26 hetes most!
2011. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Remélem,hogy nekem nem kell a lombikig mennem.Kérlek,drukkolj!Jó egészséget Nektek!
2011. aug. 3. 09:45
 8/12 sumergo ***** válasza:
Természetesen drukkolok, mindenkinek, aki babára vár, mert tudom milyen ez! :-)))
2011. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Manka68 ***** válasza:
Akárhány tüsző megrepedhet. :-) Nem kell osztozniuk az LH hormonon, ami kiváltja. Ami egynek elég, elég mindnek. Szóval van esélyed most akár két babára is. :-)
2011. aug. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Huh,ez izgi:)És szerinted az nem gond,hogy ennyi a méret különbség a két tüsző között?

Mondjuk én már egy bébinek is örülnék.

2011. aug. 4. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!