Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. napon hány mm kell legyen...

12. napon hány mm kell legyen egy tüsző? És a méhnyálkahártya? Ciklusaim 30-31 naposak.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 13:59
 1/6 Kriszta81 ***** válasza:
Szia! Én pont ma voltam UH-on, peteérést néztek, mert Clostyt szedtem ebben a hónapban. Ma vagyok pont a 12.napon. A legnagyobb tüsző 21mm-es nekem, a méhnyálkahártya pedig 5,5mm. Utóbbira azt mondta a hölgy, hogy lehetne egy kicsit vastagabb. Tüszőre pedig annyit mondott, hogy ennek még nőnie kell ahhoz, hogy megrepedjen. Hogy ezek mennyire jó adatok azt sajnos én sem tudom, de azért gondoltam megosztom veled. Ja és nekem eléggé összevisszák a ciklusaim. 24-31 naposak.
2010. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt,és ma voltam uh-n,pé követésen.Lényeg:Jobb petefészekben 21*17mm-es tüsző,ami ma már nem volt ott meg megrepedt.Méhnyálkahártya:5,5mm-es volt tegnapelőtt,ami ugye folyamatosan vastagszik...
2010. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmm.. érdekes.. Nekem 8 és 16 mm közötti tüszőket láttak, a méhnyálkahártya viszont 15 mm. Mondjuk nekem hosszúak a ciklusaim. Szerintetek 5 nap alatt mennyit nőhet még 1 tüsző? Megérnek ezek addigra?
2010. jan. 27. 14:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm, h írtatok!!
2010. jan. 27. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is clostit szedek, most vagyok a 12. napon. Nekem a bal oldalon egy 20 mm-es tüsző van, a jobb oldalin 24 mm. A méhnyálkahártya-értéket sajnos nem tudom, azt mondta a doki, hogy jó. Kaptam tüszőrepesztő szurit is, és pénteken kell visszamennem ellenőrzésre, hogy valóban megrepedt-e. Átlagosan 25-26 naposak a ciklusaim. Még régebben azt mondta a dokim, hogy naponta kb. 2 mm-t nőnek a tüszők.
2010. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, és úgy tudom, hogy egy oldalon egy (a legdominánsabb) tüsző érik be, a többi "megáll a növésben". Általában a legnagyobb méretű lesz a domináns, tehát neked szerintem a 16 mm-es lesz a befutó. Ha hosszúak a ciklusaid, szerintem teljesen jó a 12. napi mérete. És a méhnyálkahártya is vastagodik még addig.
2010. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!