Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki már elsőre terhe...

Volt aki már elsőre terhe lett closti meg injekció után?

Figyelt kérdés
Most várom hogy megbetegedjek és végre elkezdhessem szedni a clostit utána uh és ha ott oké akkor injekció.Én nagyon szeretnék teherbe esni ezért kicsit türelmetlen vagyok,na meg persze bennem vann az is hogy nem sikerül teherbe esnem.Ebben szeretnék egy kis segítséget illetve bíztatást kérni tőletek.Kinek sikerült már így teherbe esnie,illetve hányadik próbálkozásra?
2011. aug. 1. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem sikerült :) Plusz inszeminációm is volt :) Most vagyok 27 hetes.
2011. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, én első hónapban babás lettem, most vagyok 17 hetes. Csak Closty és uh volt 11-13-14. napon, én szurit nem kaptam. Annyi még, hogy ovu tesztet is használtam és palástfű teát ittam peteéréstől pozitív tesztig. Ovu napján voltunk együtt, kisfiúnk lesz:-)

A Clostyt egyèbként a 3.naptól szedtem 5 napig 1x1-et.

Ha bármi érdekel még, blogot írok a pocaknovesztes PONT blogspot PONT com-on. A PONT az természetesen . csak ha úgy írom ki kitörlik.

2011. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sumergo ***** válasza:
Nagyon sokaknak sikerült vele, kitartást!
2011. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is első hóban sikerült, de csak clostit szedtam szurit nem kaptam. ovuteszteltem.

de ha nem jön össze elsőre nem szabad nagyon elkeseredni!!!sokaknak a 2-3ik hónapban jön csak össze.

drukkolok

2011. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem a 2. Clostys hónapban sikerült.
2011. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ és a bíztatást,remélem én is ilyen szerencsés leszek mint ti.
2011. aug. 4. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!