Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 1-én volt meg a...

Február 1-én volt meg a mensim. Tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
sziasztok! febr.1-én volt meg a mensim! az lenne a kérdésem hogy szerintetek tesztelhetek már kimutataja? ja és tegnap délután óta feszűl a mellem szinte az is kellemetlen ha hozzáérek! nem tudom hogy babóca vagy a mensim előjele! ja és kb. 6 napja ugy ég a gyomrom annyi savam van hogy szinte mindig kekszel kell mindenhová elindulnom!(ja szerintem 17-én lehetett peteérésem)!!!
2008. márc. 3. 07:22
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a szoismétlésért egy jó párszor leirtam hogy ja!
2008. márc. 3. 07:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj,én biztos ezt tenném a helyedben.Azt szokták tanácsolni,várj pár napoot,de én biztos nem bírnám ki,ráadásul ha nega,de nem jön meg,pár nap múlva lehet pozitív.Drukkolok!Majd írd meg,mi lett az eredmény.
2008. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz.
2008. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszike a gyors választ veszek ma egy tesztet hátha pozitiv lesz! majd megirom nektek hogy mi volt az eredmény!
2008. márc. 3. 08:15
 5/5 anonim ***** válasza:
pozitív???
2008. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!