Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 8,9-esek! Szerintetek...

Február 8,9-esek! Szerintetek reggel tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
Szülinapom lesz,jó lenne tudni..köszi szépen előre is!!
2011. febr. 5. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem tesztelnék....a csalódás nagyon rossz tud lenni...tapasztalat.
2011. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hm...köszi...igazad van...
2011. febr. 5. 22:16
 3/17 anonim ***** válasza:

De ha meg kimutatja akkor boldog leszel:-) NÉzőpont kérdése, te érzed, hogy mit bírsz ki.

Február 8-9-re nem vártam, nem teszteltem, hanem vérvizsgálat volt és végre kismami lettem. Van rá esély, nekem még a hőm sem ment fel, totál úgy voltam vele, hogy nincs esély. Drukkolok nagyon! És ja! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

2011. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is a választ!!!

Megcsináltam,végül is,nem értékelhető eredmény jött ki!!Nem a kis négyzetben jelent meg a vonal,hanem a nagy körben!!! Nincs is itthon több teszt,de most már megvárom a 9.-ét!!!

Köszi a szülinapi gratut,Neked meg gratulálok újdonsült kismama:-DDDDDD!!!

2011. febr. 6. 09:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok... akkor drukk tovább is!!!
2011. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok Kedves második:)

Én is 9-re nem várom, de nem tesztelek. Most nem érzek semmit sem, még a cicim sem fáj, pedig mensi előtt mindig fáj. Már nem akarok feleslegesen tesztelni. ha nem jön meg szerdán, akkor csak hétvégén tesztelek.

Te vezetsz görbét? megmutatod milyen a tiéd?

És drukkolok neked is:)

2011. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

...köszi,kedves kismami:-DDDD

Utolsó válaszoló,milyen tüneteid vannak? Nekem semmilyen..én még szoptatok,nem feszül a mellem,nem érzek még semmit...mondjuk az első terhességemnél sem éreztem semmit az első hónapban,egyedül a beágyazódást,akkor nagyon fájt az alhasam két napig!!Én már csak szerdáig várok!!

2011. febr. 6. 21:15
 8/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!!

Én most nem érzek semmit, még cicifájásom sincs. Nem tudom most örüljek, vagy ne. Nekem is van már egy kisfiam, és vele sem volt semmi tünetem sem. most még az a furcsa, hogy nekem pé után mindig görcsölget a hasam, és most az sem. Akkor szerda tesztnap? Nekem is van teszt, és nagyon csalogat, de megígértem magamnak, hogy nem tesztelek, mert felesleges kidobás, ha nem jön meg csak akkor.

Majd írj, kedves kérdező!!

2011. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

13:27-nek:

Én tavaly nyárig vezettem görbét másfél éven keresztül, aztán a Kaáli meddőségiben a dokinő mondta, hogy tök fölösleges, ne kínlódjak vele, amúgy meg + stressz. És igaza volt. Ráadásul mindkét oldalon el voltam záródva,ki is vették a petevezetékeimet októberben. Nem mértem mostanáig, csak beültetés után már nem bírtam ki, és a tesztelési héten elkezdtem méregeteni. Régebben a luteális szakaszomban 36,7-8-9 között szokott lenni főleg így mensi előtt pár nappal, most meg 36,6, szóval tényleg nem lehet ebből megtudni. Tegnap mértem először 37-et. És többet nem is nézem már. Tényleg nem alkalmas ilyesmire.

Drukkolok neked is!

2011. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szia 22:14:-DDDD

Szerinted egy napon múlhat a dolog? Ma vettem tesztet,és holnap reggel szerintem meg akarom csinálni!!!

Tünet továbbra is semmi..hogy jó-e vagy sem..nem tudom!!Szülés óta menzeszek előtt amúgy sem érzek semmit...

2011. febr. 7. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!