Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 8,9-esek! Szerintetek...

Február 8,9-esek! Szerintetek reggel tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
Szülinapom lesz,jó lenne tudni..köszi szépen előre is!!
2011. febr. 5. 20:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na mizujs? Csináltál tesztet kérdező???

Nekem még mindig semmi, és tünet is egyenlő a nullával:(:)

Jó vagy nem nem tudom!!!!!!

2011. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hááát,még mindig nem biztos semmi sem!!! Elmesélem!!!

Van itt egy kérdés,hogy értékelhetetetlen teszt kétszer?, azt én írtam be. Most harmadszorra is ugyanaz lett az eredmény!!Felhívtam a forgalmazót,és mondta,hogy vmit újítottak a teszten mostanában,előfordulhat ilyen..vigyen vissza,kicserélik!! Egyet már kidobtam,kettővel megjelentem,de nem foglalkoztak a tesztekkel,nyugtával ,elmondtam,miért jöttem.Felhívták ők is,erre a gyógyszerész azt kérdezte,hogy van csík,nem? Erre adott három vadi új tesztet,és becsukta előttem az ajtót!!Hiába mondtam neki,hogy persze,van,de nem ott,ahol kellene!! Nem is foglalkozott velem,szerintem égő volt neki,hogy ott vagyok,és úgymond reklamálok:-DDD

Ja,és tegnap csináltam gravi hcg-t,és az negatív lett:((,de nem jött meg,úgyhogy reménykedek!! mindjárt megcsinálom az egyik ajándék tesztet!!!

És te,mikor tesztelsz?

2011. febr. 9. 15:42
 13/17 anonim ***** válasza:

Várom mi lett az eredmény. Nekem semmi, még tünet sincs:(:)

Majd kiderül mi lesz. Hétvégéig bizti nem tesztelek, addig várok.

Majd írj!!

Megy a drukk

2011. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
sziaaa,este barnáztam kicsit,de nem volt menzesz-szerű fájás.Írtam ki kérdést,azt válaszolták,van remény...én szombat reggel tesztelek,ha addig meg nem jön...nagyon szorítok neked!!!
2011. febr. 10. 13:12
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja,megcsináltam azt a tesztet,de ugyanúgy 4.-re is a körben jelent meg a csík...
2011. febr. 10. 13:13
 16/17 anonim ***** válasza:
22'29-es vagyok. Nekem ma sajnos megjött:(
2011. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Reménykedtem én is..,de sajna,nekem is:-((((

Akkor hajráá március!!!! Fel a fejjel!!!

2011. febr. 10. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!