Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor, ha munkanélküli...

Mi van akkor, ha munkanélküli vagy amikor teherbe esel?

Figyelt kérdés
Úgy értem a munkanélkülit, hogy már a segélyen túl vagy, tehát nem kapsz semmit. Kapsz ellátást vagy a protokoll vizsgálatok is súlyos pénzekbe kerülnek?
2011. júl. 28. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem fizette maga után a Tb-t. Szülés után gyesre ment akkor már nem kellett fizesse.
2011. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is munkanélkülin voltam mikor terhes lettem amikor lejárt utána az önkormányzathoz küldtek ott voltam aktív korúak ellátásán ami havi 28500.--at kapsz és ez által fizetve van a tb-d is és így ugyanúgy nem kell fizetned a vizsgálatokért.
2011. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített.
2011. júl. 28. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Várj csak! Ha nem volt munkád 30 napig az idén, jövőre nem jár a 28500, de a TB talán (remélhetőleg) igen. Egyébként függ atóól is a 28000, hogy a férjed pl mennyit keres.

Úgyhogy majd lehet menni Viktorkához panaszra :(

2011. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
hát az qrvanagy szívás.
2011. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen szemetek, bezzeg a Tahóvilág, meg az egyéb népbutító eszközök kellenek!

Még ezt a keveset is el akarják venni, és még ők szeretnék a "népszaporulatot" ......,

2011. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
aqrvaannyukat!
2011. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha fizeted a TB-t vagy fizetik helyetted, akkor jogosult vagy ugyanúgy mindenre, mint aki dolgozik!

Viszont ha megszületik a baba (attól függ mikor születik, mennyi ideig voltál előtte aktív és munkanélküli) akkor nagy valószínűséggel csak gyest és családi pótlékot fogsz kapni, illetve az egyszeri anyasági támogatást.

2011. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!