Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyenge vérzés után pozitív teszt?

Gyenge vérzés után pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt hétre vártam a menzimet, meg is jött kedd du, de nagyon fura volt, mert csak 3,5 napig tartott, nagyon kevés volt a mennyisége és nem volt piros egyáltalán, csak barna. mikor elmúlt, csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. azóta eltelt 3 nap, vérzés semmi, tesztek pozitívak, mellfeszülés, állandó pisilés egész nap. az orvosom sajnos most 2 hétig szabin van, benne bízom igazán, nem szívesen mennék máshoz. volt már valaki hasonló helyzetben, h vérzés után pozitívat tesztelt?


2011. júl. 26. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igen most megy érte apuka az oviba.

beágyazódáskor szokott lenni ilyen mert ugye a nyálkahártyába mikor befúrodik a baba.

2011. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. Az "eredmény" 4 hetes, és épp most aludt le :))
2011. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én 8 hós fiamnál is így történt, 2 napig volt barnás vérzés, nem is gondoltam terhességre.1 hétre kezdődtek a tünetek.Most ugyanebben a cipőben járok.....
2011. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
gratulálok:D
2011. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!