Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?

Mi a véleményetek a görbémről?

Figyelt kérdés
Most hagytam abba a múlt hónapban a málnalevél-palástfű kombit.Ettől egy kicsit elhúzódott a ciklusom.Szerintetek jókor húzta be a gép a pé-t? Az a leesés a 4. dpo-n még belefér? [link]
2011. júl. 20. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem a második leesésnél (31. nap) volt pé. Az előző csak vmi "próbálkozás" lehetett.
2011. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Ettől a választól féltem.
2011. júl. 20. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs is rendes peteérésed.
2011. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég hiányos, de ebből azt mondanám.
2011. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is megvolt a pé-d, a 31. napon. Csak nem jókor voltatok együtt.

De egyébként is egy picit kevés 5 együttlét egy hónapban!

2011. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is kevés 5 együttlét, de sajnos a munkánk elszakított minket egymástól, ez egy ilyen hónap volt.Sőt valószínű az egész nyár ilyen lesz.:(
2011. júl. 21. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz azt hallani, h milyen kevés volt a szex. Nem mindenki tudja úgy intézni, h min 2 naponta együtt van. Nekem is ilyen nyaram van :( Nem baj, majd, ha jön az őszi hideg, akkor összebújtok :)
2011. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves hozzászólást!:)
2011. júl. 21. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!