Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel szeptember óta...

Férjemmel szeptember óta próbálkozunk 2. babámmal. A következőre figyeltem fel az elmúlt pár napban lehet hogy ez terhességi tünet?

Figyelt kérdés

Kislányommal nem volt alkalmam ennyire megfigyelni a tüneteket mert hamar összejött.Most utoljára február 8-án volt meg .Elvileg 7-én kell megjönnie.Ebben a hónapban nem erőltetve de valahogy majdnem minden másnap sikerült együtt lennünk.Két napja mintha kitüremkedettebb lenne a mellbimbóm mint amikor fázik az ember sok feszességet nem veszek észre mert elég nagyok a melleim talán kiscsit érzékenyek de gondolom ez lehet mensi előtt is.Viszont fura sűrű fehér kevés mennyiségű váladékaim vannak néha mikor wc-re megyek.Nem olyan nedves és nyúlós mint középtájt.Mensi előtt száraz napjaim szoktak lenni 1-2 nappal előttem meg kicsit nedvesebb de ez más és még van egy hetem.

Ez utalhat terhességre?És a megtermékenyülés után milyen váladékozás figyelhető meg?Azt hittem hamarabb sikerül mivel 2 éve szültem és ezt követően gyógyszert nem szedtem és csak 2 hónapot szoptattam. Nem mindig tudunk sokat vagy pont a kellő időben együttlenni.


2008. febr. 29. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy babás vagy. A tüneted alapján lehet, tesztelni még korai, bár egy próbát megér, van, ami 10 napos terhességet is kimutat, vagy kérj a gyógyszertárban érzékeny tesztet. Nekem napokkal az esedékes mensi előtt kimutatta, hogy babás vagyok :-)
2008. febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!