Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet lelkileg túllendü...

Hogyan lehet lelkileg túllendülni azon, hogy nem jön a baba? Hogy mindenki terhes, csak én nem?

Figyelt kérdés
Két éve nem esem teherbe, minden vizsgálaton túlvagyunk, minden eredményünk jó, most készülünk meddőségi központba.
2009. ápr. 2. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha az vigasztal, hogy ezzel nem vagy egyedul. Tehat nem mindenki terhes!De en adok egy jo tanacsot, probald meg efelejteni a babat, a terhesseget es minden egyebet, mert a baba ugyis akkor jon amikor akar, nem amikor gorcsolunk rajta. Sok szerencset, mindenkinek a ki babat akar...
2009. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen ... nálunk sem akar "kopogtatni a gólya", s persze mindenki most esett teherbe a környezetemben, még azoknál is baba lesz, akik már több éve teljesen feladták. Mindenhonnan csak az örömhírek érkeznek, s persze mindenkinek szívből örülök, de azért valahol ott legbelül fáj, hogy nekünk még nem sikerült. Mindig éltetem magam, hogy új hónap, új remény ...

Ez van sajnos, ezt túl kell élni, s mikor itt az ideje, akkor biztos jönni fog ... szóval nem csak Te vagy letört.

Próbálok én is nem a baba témára gondolni, de rettenetesen nehéz kikapcsolni. De feladni sosem szabad, s nem is fogjuk! :)

2009. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk se jön,és eddíg 5 ismerős esett teherbe amíg mi csak próbálkozunk és próbálkozunk...páromnál minden oké,de nálam nem,és már nagyon a végére szeretnék járni hogy mi a rossebb miatt CSAK ÉN NEM ESEK teherbe..de sajnos sokan vagyunk ezzel rá kellett jönnöm,mostanság egyre többen,én kezdek átlendülni a holtponton csak a sok vizsgálat készít ki..idő..idő idő..minden 1 hónap és ugyebár mindenkinek jattolni kell és sajnos nem keveset..már ha jönne a baba,nem tom miből lenne meg a bútora,mert mind az orvosokra megy el,meg a gyógyszerekre és a vizsgálatokra
2009. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt érzem, már kb. 8 éve. (Most 33 vagyok.) Na jó, az első 2-3 év nem volt annyira "veszélyes", mert akkor csak úgy próbálkoztunk, de onnantól kezdve, hogy konkrétan ráálltunk a dologra, egyre csalódottabbá váltam, ahogy én is azt láttam, hogy rajtam kívül mindenki más babát vár! Volt egy kolléganőm is, akin éreztem, hogy versenyezni akar velem, hogy kinek sikerül hamarabb. Kb. 1 év múlva csoda, de nekem sikerült és pozitívat teszteltem, de 1 hét múlva korházba kerültem, elvetéltem... Közvetlenül ez után elküldtek a munkahelyről, majd 1 hónappal később megírta a csaj sms-ben, hogy 6-7 hetes terhes... Azóta már 2 éves a kisfia, nekem meg volt további 2 vetélésem... Nagyon nem könnyű!
2009. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eddig egész jól elvoltam, de olyan melóhelyem van, hogy emberekkel foglalkozom, és közülük az elmúlt 2 hétben négyen jelentették be, hogy jön a baba. Ez most kicsit nekem is sok volt.

A négyből 1 lombikos, a többi 1-2 hónap próbálkozás után tesztelt pozitívat.

Most nagyon el vagyok keseredve, és tartok is a meddőségi központtól kicsit. Ráadásul elölről kezdeni az összes vizsgálatot...Hát, nem túl szívderítő.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 3. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is már egy ideje (8hónapja) próbálkozunk, már nagyon el vagyok keseredve, a kolléganőm 1 hónap múlva szül és amikor megsimogatja a szép gömbölyű pocakját és én lenézek az én lapos hasamra sírhatnékom támad és nagyon üresnek érzem magam! Én is szeretném érezni ahogy rugdos a pici babám a pocakomban!!! MINDENKINEK KITARTÁST!!!
2009. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát pocakom az van csak nincs benne babó :D:D az sztem ha összejönne végre valahára a dolog,akkor 7 hónapig tuti meg se látszana
2009. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azok közül akik válaszoltatok, van itt még valaki? Mi újság Veletek?

Mi elmentünk a meddőségi központba, aztán végül spontán meglepibabánk lett, aki már 4 hónapos. :)

2011. jan. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!