Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
már több mint egy éve szedek fogamzásgátlót,de az előző havi adag vége felé antibiotikumot szedtem(3 naposat).7 napig kiegészítő védekezést is alkalmaztunk,és utána is ha együtt voltunk nem ment el bennem a párom.viszont 2 napja állandóan hányingerem van,nincs étvágyam.szerdán kellene megjönnie.nagyon ideges vagyok,mert főiskola közben nem szeretnék még gyereket + a családommal is gondjaim vannak.19 éves lány
2009. ápr. 2. 20:20
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ne aggódj, 99,9%, hogy nem vagy terhes. A mai fogamzásgátlók nagy részét-gondolom azért függ milyen hormontartalmú, stb- már nem befolyásolja a antibiotikum, legalábbis nekem ezt mondta orvos és gyógyszerész is, de azért mindig meg szoktam nézetni vele, hogy ütik-e egymást(ezt tanácsolom neked legközelebbre, és akkor teljesen nyugodt lehetsz). Ha máshogy is védekeztetek, akkor pláne semmi ok az aggodalomra, valószínűnek tartom, hogy már a tudatalattidnak beszélted be, hogy "jajj, lehet terhes vagy"...ismerős, velem is előfordult. Szóval no para:)

2009. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ!megkérdeztem az orvosom és mondta, h ütik egymást,ezért alkalmaztunk kiegészítő védekezést, ezért félek egy kicsit.
2009. ápr. 2. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Okosan csináltátok, nem lesz baj! Nyugodj meg, meg fog jönni!!! :)
2009. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!