Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam nem is jött...

Mára nem vártam nem is jött meg, a mellem kicsit érzékeny, meg jobb oldalt a hasamnál fáj mintha kisugározna a derekamba. Reggel teszteltem negatívat! Ez lehet még terhesség?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2009. ápr. 2. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet de vedd figyelembe hogy a mai nap még nem ért véget tehát holnap lesz helyes azt mondani hogy késik a mensid. pár nap múlva ha nem jön tesztelhetsz!
2009. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ugyan ezek a tünetek vanak,nekem is ma kellene megjönnie, mai tesztem nekem is negatív lett, ja és három napal ezelőtt ahony álltam föl majdnem elhánytam magam (de vissza nyeltem),émelygek és szédelgek. Ép tavaszi nagytakaritást csinálok 30 percenkét kell pihít tartanom olyan hama elfáradok és körübelül 4 napja minden este ráz a hideg hiába vagyok pulcsiban termo naciban.
2009. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!