Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedése mellett hányadi...

Closty szedése mellett hányadik napon volt peteérésetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ez volt az első Clostys hónapom, és én a 15. nap körül éreztem hasszúrkát, de nem volt semmiféle nyúlós folyásom.....

Ciklusom 30 napos.

Meglátjuk jól gondoltam e...majd jövőhéten kiderül :)

2011. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szia! Én majd a következő ciklusomban fogom elkezdeni.Remélem hatásos lesz. Tényleg megérezted hogy érik a petéd?
2011. júl. 15. 19:14
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, hogy ez az volt e, de 2-3 napig szúrkált a hasam alja....majd meglátjuk jövőhéten...:)


Hogy kell majd szedned a Clostyt, és miért kell szedned?


Sok sikert! :)

2011. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 30-35 napos ciklusok mellett a 16.napon van/volt peteérésem,sajna a második kúra második hónapjában járok,de semmi!Most meg nem is éreztem,hogy lett volna peteérésem,mert azt nagyon megérzed..!
2011. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 sumergo ***** válasza:

Nem biztos, h mindenki megérzi, én pl semmit nem éreztem belőle, pedig volt, mert UH-gal nézte az orvosom. 2 hónapban használtam inszeminációhoz, a második hónapban be is ágyazódott a megtermékenyült petesejt, csak sajna rossz helyre!

Szóval ha nem is érzed, attól még jó lehet! A peteérésem ugyanakkor volt, mint egyébként is szokott lenni a ciklusomban, a 13. napon.

2011. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem szedni a clostit, már az elejétől éreztem a hasszurkát. A 2. hónapban a 20. napon volt a pé-m (hőmérőztem) és megfogant az első lányunk. Ma már 20.5 hónapos. (a kistesó spontán első próbálkozásra összejött, 4,5 hónapos)

Minden jót és mielőbbi babaáldást!

2 gyermekes anyuka

2011. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

3ik ciklusnaptol szedtem a clostit 5 napig.

15nap éreztem a hasszurkát és pozitiv lett az ovutesztem is.

hála Istennek sikerült is a baba abban az első hónapban:)

drukkolok

2011. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves utolsó!!! most reményt adtál nekem is:)))


Megkérdezhetem, hogy te hogy szedted a Clostyt? Voltak terhes tüneteid?


(első)

2011. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én a ciklus 3. napjától kell szedjem 5 napig 1*1-et. Nekem annyit mondott a doki hogy mivel a a mensim 2 napos szokott lenni ez majd helyrehozza és egy kicsit rásegít hogy könnyebben teherbe essek.
2011. júl. 16. 16:40
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan így kell szednem a Clostyt:)


(első)

2011. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!