Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CLOSTYVAL hányadik napon volt...

CLOSTYVAL hányadik napon volt peteérésetek, hány napos volt a ciklusotok ezzel a gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Segítségképpen, bemásoltam a 3 havi clostis hónapomat. Nem volt egyforma a peteérés, csak az első két hónapban, de sajnos nem sikerült, pedig igazán szépek a gőrbéim.

2010. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a görbéket.Ne add fel,megérkezik majd az a kismanó nemsokára,neked is nekem is és mindazoknak akik régóta vágynak már rá!remélem:)
2010. okt. 12. 08:34
 3/6 ketteske ***** válasza:
Nekem a 17.napon volt a pé, és 32 napos lett a ciklusom. Ez volt az első hónap, kiváncsi vagyok a másodikra.
2010. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én most nagyon meg vagyok fázva és ezáltal lázam is van,így nekem most nem ad hihető adatot a lázmérő...most vagyok a 12. napomon..figyelem a nyákomat..Emlékszem régen mikor még nem akartam babát,sokszor volt tojásfehérjés nyákom,a wc papírral alig bírtam megtörölni olyan sok volt,még bosszantkodtam is rajta,nem tudtam mire vélni ezt az állagú "folyást".Most meg mióta babát szeretnénk nincs peteérpésem..ezért kaptam a clostyt.
2010. okt. 12. 10:52
 5/6 A kérdező kommentje:
És mit nem adnék azért a nyákért:((((
2010. okt. 12. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem az előző hónapban ilyen volt a görbém closti nélkül:

[link]

Most pedig ilyen:

[link]

Valószínűleg hoszabb lesz a ciklusom,mert később volt ovum.De nagyon reménykedek benn,hogy nem jön meg.Egyébként a nyákkal kapcsolatosan én is hasonló cipőben járok mint te mert nekem sincs olyan tipikus tojásfehérjés nyákom,annyi,hogy a pé-s körüli napokban a mennyisége több és átlátszó.Holott régen nekem is más volt,szakirodalom szerinti.

2010. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!