Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lett nagyon sokára pozi...

Kinek lett nagyon sokára pozi a teszt?

Figyelt kérdés
Gondolok ilyen tízen naposokra stb
2011. júl. 13. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mármint mihez számítva sok a 10 nap?
2011. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
arra lennék kíváncs lehet e pozi teszt a nem várt után 14 napra mondjuk,vagy még később!tehát olyan tapasztalatokra ahol nem 1-2 nap késés után lett pozi...
2011. júl. 13. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked hány napja késik? Mert nekem ma van egy hete, eddig csak negatív tesztjeim vannak. Mensi görcs, és érzékeny mell. Neked tünetek vannak?

Üdv: MZ

2011. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

sziasztok.

nekem vasárnap óta késik, lenne esély h baba van a dologban mert 19. napon voltunk együtt védekezés nélkül, viszont májusban hagytam csak abba a gyógyszert. kedden még negatív volt, és elég nangy a kísértés h vegyek egy újabb tesztet. téll mit javasoltok milyet vegyek, eddig gabriel plusszal teszteltem.

majd írom h mi lett, és légyszi te is h van e baba vagy nincs

2011. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
ja és tüneteim nincsenek a késésen kívül, max annyi h görcsölget a hasam, de ha örökölni lehet ezt is a nagyim 1,5 hónapig a késésen kívül semmit nem vett észre...
2011. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem most már 12 napja késik!legutóbb hétfőn du. teszteltem egy negatívat!Várjuk a babát,és nem szokott késni!Nincs tunetem,volt barnázás a hónap közben,azt hittük beágyazódás,vagy késői peteérés,de azóta semmi!Egy KIcsit talán duzzadt a mellem,de lehet csak mert szeretném!Lassan már megint peteérés következne,nekem meg semmi!tanácstalan vok!
2011. júl. 14. 14:49
 7/14 anonim ***** válasza:
kérdező, miért nem tesztelsz holnap reggel egyet újra?
2011. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szia! Szerintem tesztelj egyet reggel, első vizeletből, ha még mindig késik. Nekem is sokára lett pozitív a tesztem két éve:) Sok sikert
2011. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 23:05 vagyok

Ma reggel teszteltem egy nagy negatívat:( ma a 9. napja hogy késik. Folyamatos mensi görcseim vannak.


Utolsó válaszoló: neked hány nap volt hogy írtad sokára lett pozitív a teszt?

2011. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ma már nem tudok:P holnap reggel,majd írok mi lett!
2011. júl. 16. 05:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!