Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?

Mi a véleményetek a görbémről?

Figyelt kérdés
Volt akkor peteérésem mikor a progi behúzta?Vagy ti máskorra tennétek?Volt ovulációm?Elég magas a hőm,talán ez biztató nem?
2011. júl. 13. 16:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

bocsi,a lényeg lemaradt :D

[link]

2011. júl. 13. 16:42
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt peteérésed.az átlag hődhöz képest hirtelen le kell esnie a hőnek pár tizedet.akkor lesz.és utána 24-48 órán belül emelkednie kell,akkor van az ovuláció.ez a hő mensesíg fent is marad,és ha megjön,akkor leesik (mint ahogy neked is).ha nem esik le,esély van a babára.
2011. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint tuti nem sikerült ez a hónap hiába magas a hőm?Ott volt 1 emelkedésem 7-étől,az nem lehetett ovu mégis?
2011. júl. 13. 18:22
 4/19 anonim ***** válasza:
igen.volt emelkedés.de elötte lenni kellett volna pár tized fok csökkenésnek.ezt az lap hőhöz viszonyítjuk.sajnálom.
2011. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
még esetleg arra gondoltam,hogy 6-án nem mérted,akkor leeshetett.vagy esetleg ha nem hajnalban volt ovud,hanem napközben akkor ugye nem is méri az ember.mert akkor viszont jó az emelkedés.van akinek nem hajnalban következik be.
2011. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Szia!

Szerintem 18-a körül volt az ovud. Én úgy tudom, hogy nem feltétlen kell a hőnek leesnie ovuláció előtt. Csak az a lényeg, hogy 2-3 napon belül emelkedjen a hőd legalább 2 tizedet az alaphődhöz képest.

Szóval szerintem jól alakul a görbéd, nagyon is!

Üdv.

2011. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

bocs, elírtam: a 18.nap körül...


előző voltam

2011. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

18. ciklusnap körül megvolt az ovud, a hődnek nem kell esnie, az a lényeg, hogy hírtelen fewugorjon (ezta progeszterontermelés okozza)

hogy sikeres volt-e ez a hónap, majd később kiderül. Egyelőre nem lehet tudni. Ha nem jön meg a menzid és nem esik le a hőd, akkor bizakodhatsz. Jelenleg egy termes- és egy nemterhes görbe is ugyan így nézne ki.

2011. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
El ne hidd már, hogy le kell esnie! Nekem sem esett! 16 hetes vagyok!:) Szerintem volt ovud!
2011. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
jajj de jó :) köszönöm szépen :)
2011. júl. 13. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!