Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy...

Volt már úgy valaki, hogy mensi elött már érzett tüneteket, és tényleg terhes is lett?

Figyelt kérdés
Csak azért mert elvileg nem érezhetne az ember elötte tünetet
2011. júl. 12. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fél évig minden hónapban éreztem,persze csalódtam.Aztán amikor sikerült,akkor nem is akartam tesztet csinálni,mikor nem jött meg,mondván úgysem lesz rajta két csík.

Én úgy gondolom,hogy ilyenkor az agyunk játszik velünk,fizikai tüneteket nemigen okozhat egy 2 hetes(vagy még annyi se)embrió.Persze kivételek mindig vannak.

2011. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már előtte egy héttel éreztem, hogy terhes vagyok :) Imádom a paprikát és rosszul voltam a szagától és rengeteget ittam,pedig előtte nagyon keveset. Nálam még a kiskutyám is tudatta velem, mert rátette a fejét a hasamra mit nem szokott :) Ő is érezte :) A nem várt napon pozitívat teszteltem :))
2011. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikor meg kellett volna jönnie, előtte 1 héttel egyik reggel 10X voltam pisilni. Azt hittem felfáztam. Délelőtt 10-kor és du 15-kor olyan álmosság tört rám, h valami borzalom. Kimaradás után 1 héttel lett pozitív a tesztem, tehát 2 héttel előtte. A hányinger az "csak" a 8. héten kezdődött.

Igazából ezek mellett végig "mindjárt megjön" érzésem volt.


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egett a gyomrom, meg sokat jartam en is pisilni.

Egy kicsit gorcsolgettem is.

De amugy valoban nagyon meg tudja trefalni a szervezet az embert.

Most is abba a hitbe voltam,h jon a masodik baba,mert peteeres utan elkezdett fajni a mellem tobb mint egy hetig folyamatosan meg

kozbe gorcsolgettem es sokat eszek folyton ehes vagyok :-). ezert azt hittem h a beagyazodast erzem. Aztan mostanra el mult neha, erzek valamit. Ma nem varom de biztos meg fog jonni. Annyira bekepzeltem magamnak az egeszet,h mar tuneteket is produkaltam.

2011. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem igazából olyan különös érzésem volt.

A mellemben a hasamban, olyan feszülésszerű érzés, nyomásmelegség.

Egyszerűen éreztem,hogy terhes vagyok,már jóval azelőtt,hogy meg kellett volna jönnie.

Drukkolok neked!

2011. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapesetben mindig menses előtt kb. 4 nappal elkezdett fájni a mellem, ebből tudtam ,hogy meg fog jönni, azon a napon, amikor elmúlt a mellfájás, meg is jött. de amikor terhes lettem már korábban elkezdett fájni, ebből tudtam hogy az vagyok, és el sem múlt egy ideig. a 27. napon már teszteltem, mert általában addig mindig meg szokott jönni és pozitív lett.
2011. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is már nagyon korán megéreztem két terhességemnél is. Az elsőnél már a megtermékenyülésnél éreztem,hogy most sikerült (3 hónapja próbálkoztunk), és végig éreztem hogy terhes vagyok,és azt mondtam ha most nem akkor már nem tudom milyen érzés terhesnek lenni,de bejött. Akkor kicsit fájt a mellem,meg ilyen kocsonyás nyúlós folyásom volt. A második terhességem (ami végül missed up lett) szintén nyúlós folyásom volt, és most a harmadiknál is ez volt,meg sűrűn kellett pisilni, és fel voltam fújódva de durván. Én az utolsó két terhességnél csak később éreztem mellfájást. A tesztet meg a menzi nemvárta előtt 2 nappal megcsináltam,és mindig pozitív lett.
2011. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a válaszokat.19.-ére nem várom,és görcssölget a hasam,szúrkál.Ez csak azért furi mert mensi elött 1 nappal szoktam csak érezni.remélem nemcsak beképzelem.Drukkoljatok nekem,annyira szeretném.
2011. júl. 12. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Drukkolok nagyon!


Majd írd meg ide mindenképp! :)

Gondolom első baba lenne. :)

Amúgy én is éreztem hogy sikerült. Szex után mondtam is a férjemnek, hogy ha most nem jött össze... szerencsére első próbálkozásra sikerült. :)


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

PA,

Peteérés után a 4. naptól biztos voltam benne,h van pocaklakó:)

Tünetek: folyamatosan feszült ( de úgy,h még a bugyi is zavart ) a bal petefészkem,

kevesebbet ettem, jóval kevesebbet,

nekem mensi előtt sosem fáj a mellem, most viszont iszonyatosan. és nem a bimbóm, hanem az egész, szó szerint égett,

mikroszkópom másodszor sem csapott be, ismét vegyesen mutatta a termékeny és terméketlen napokat,ebből tudtam 100% itt baba van:)

egy kicsi folyásom sem volt, ezt is furcsállottam,

délutáni alvás,

délutáni émelygés!

hirtelen ennyi jutott eszembe:)

Biztos voltam benne, itt baba van és igazam lett:)

Szóval pé utáni 4. napon már tudtam:)

2011. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!