Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menses, de a teszt...

Késik a menses, de a teszt negatív?

Figyelt kérdés
Olyan sok kérdés van most hogy mennyit késik és negatív a teszt. Akinek így van/ volt leírná hogyan alakult? Lett baba, vagy mitől késett? Esetleg akinek még nem jött meg, mikor tesztel, tünetek vannak-e , stb
2011. júl. 12. 08:12
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia!

Mennyit késik attól függ.Ha már 4-5 napot akkor tuttira ki kell mutatnia a tesztnek.Vegyél 10-es erősségű illetve érzékenységű tesztet.Az már a nemvárt napján kimutatja. :O)

2011. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tuti. Nekem 10 nap késésnél lett először nagyon halvány pozitív a teszt.

Annyi a titok, hogy nem középidőben volt peteérés, hanem a ciklus legvégén. 10 nappal módosították a szülés várható idejét is. Van ilyen.

2011. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De ha később volt peteérésed, akkor később is kellett volna megjönnie...
2011. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia,nekem ma nem vart. Mar csinaltam elore egy tesztet az negativ letteg tuneteim nincsenek. Mostanaban mondjuk annyit eszej,h az gihetetlen. Allandoan ehes vagyok. Ez biztos az idojaras muatt lehet.

Sajnos valoszinu,h delutan meg fog jonni.

2011. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordult már párszor, hogy késett egy hetet is, de sajnos csak valami hormonzavar miatt, vagy azért volt így, mert már nagyon szeretnék gyermeket. Most is 3 napja meg kellett volna jönnie, de még nem csinálok tesztet, mert már sokat csalódtam, meg fájdogál a hasam... várok még néhány napot, jövő héten elmegyek dokihoz, ha nem jön meg-az a biztos.

Amúgy sok sikert minden babavárónak az oldalon!!!

2011. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem késés után 2 nappal - lett. Rá 1 hétre csináltam egyet, az + lett halványan, rá 2 napra még mindig nagyon halvány +. Tüneteim késés előtt voltak (gyakori pisilés, álmosság) Végig "mindjárt megjön" érzésem volt.

A kiírt napon szültem, ill. akkor kezdődött a vajúdás kora délután.


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!! Még nem jött meg, de nagyon félek hogy megfog. Holnap reggel tesztelek, remélem pozit.

Kedves utolsó: most sok reményt adtál:)

2011. júl. 12. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok! Mindenképpen írd meg, hogy mi lett az eredmény! És ne felejtsd: TÉVES NEGATÍV LEHET POZITÍV!!!! ;) :D


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Teszteltél már?

Én is így vagyok ahogy Te,11-re nem vártam,13-án teszteltem de negatív lett :(

2011. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen és sajnos negatív:(

2011. júl. 14. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!