Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól érezhető, hogy...

Mikortól érezhető, hogy növekedik a méh?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan érzésem van mintha nődögélne, de az is lehet hogy csak bebeszélem magamnak! Nagyon szeretnénk babát a férjemmel! Fájnak a melleim kicsit, a hasam puffadt általában estére látványosan, száraz a szám, a hőm fent van már hetek óta, sokat kell pisilni mennem!
2009. márc. 31. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én az elejétől kezdve éreztem a méhem növekedését,de kivülről csak a 3.hónap végétől kezdett látszani.Van,akinek még ekkor sem látszik,szerintem alkati kérdés.
2009. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Elég vékony vagyok, és már a férjem azt is mondta hogy a mellem is nőtt mert látszik rajta jól! Szóval akkor reménykedhetek kicsit?
2009. márc. 31. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
reménykedhetsz de ha fent van a höd mért nem tesztelsz?Legelején a has alja kerekedik mintha fel lenne fújódva.
2009. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy reménykedhetsz,mindenképp csinálj egy tesztet!
2009. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!