Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor hagyjam abba a gyógyszert?

Mikor hagyjam abba a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvőnk. Szeretnénk majd babát de nem szeretnénk rágörcsölni a témára majd jöjjön ha szeretne. Esküvő előtt agy után?
2009. márc. 31. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 éve augusztusban volt az esküvőm. én az esküvő után hagytam abba. hamar ö.jött a baba, pár hónapon belül, úgyhogy az első házassági évfordulónk környékén megszületett a kislányom:)


esküvő előtt semmiképpen nem akartam abbahagyni:

1. nem tudtam, hogy hogy reagáln a szervezetem

2. semmikéépen nem akartam terhesen férjhez mennni

2009. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igen esküvő előtt én sem szeretném pont ezért. De utánna meg nem szeretném hogy na akkor most baba és rágörcsöljünk a témára. Köszönöm a választ.
2009. márc. 31. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az egyik ismerősömnek szintén nyáron volt a lagzija, ő már fél évvel előtte abbahagyta a gyógyszert, mert félt, hogy sokéra fog teherbe esni. erre májusban már terhes volt, az esküvőn félidős! mindent át kellett szervezniük, annyit hízott, hogy az előre kiválasztott me.ruha nem ment rá, úgyhogy az utolsó pillanatban ráadtak egy szörnyű ruhát, mert csak az ment rá. nagyon sírt, nagyon megbánta, hogy így csinálta.
2009. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi sem görcsöltünk rá, nem is volt beszédtéma köztünk, csak annyit beszéltünk meg a férjemmel, hogy most akkor abbahagyom, és jöhet a baba. nem teszteltem minden hónapban, ő nem kérdezgette, hogy na mi van...stb. aztán már 6 hetes voltam, amikor csináltam egy tesztet.
2009. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az volna az ideális (én legalábbis így csinálnám a helyedben), ha lakzi előtt 2-3 hónappal hagynád abba, a szervezetnek úgyis tisztulnia kell egy kicsit (és még a pattik sem jönnek ki annyi idő alatt, ha esetleg hajlamos lennél rá), és a lakzi után a nászéjszaka lenne az első közös védekezés nélküli együttlét. Aztán meg majd jön, ha akar...de ha elsőre jönne, milyen szép élmény lenne: nászéjszakán gyereket „csinálni“!
2009. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 1. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!