Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hagyjam abba a gyógyszert,...

Hagyjam abba a gyógyszert, csináljak tesztet, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem rég írtam ki egy kérdést, hogy lehetek-e úgy terhes, hogy egy nagyon pici előválédék jutott fel belém, ugyanis petting közben a barátom pólója olyan lett és hozzányúlt, nem igazán tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert még nem feküdtünk le és tényleg nagyon kicsi lehetett amit belém juttatott. Azonban tegnap kellett volna megjönni, azért is vártam ezt a napot, mert elkezdtem volna szedni a gyógyszert. Délután láttam, hogy meg fog jönni, piros volt a wc papír. Raktam is fel tampont, fél hétkor bevettem a első szem gyógyszerem, ám fürdésnél csak világos barna nyákos váladék volt rajta. Megijjedtem és tudtam, hogy nem fog rendesen megjönni. Hát így is lett. Mára egy csepp sincsen. Nem tudom hogy mit tegyek. Eddig egy szem gyógyszert szedtem be, az megállította volna? Vagy van valami bajom és az csak barnázás lett volna? De tegnap kellett volna rendesen megjönnie piros színű is volt. Igaz a hasam sem fájt, terhességi tüneteim nincsenek egyáltalán, nem nőtt a cicim, nem is fáj, hányingerem csak ma volt de az lehet a gyógyszer mellékhatása is meg az idegesség... Segítsetek kérlek, mit tegyek most? szedjem tovább hátha rendbe rakja a ciklusom, vagy hagyjam abba? Csináljak tesztet? De nem hiszem hogy az az esély fenn állna... Adjatok létszi tanácsot! Előre is köszönöm!
2009. jún. 23. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.Végy egy jó meleg fürdőt,az talán segíthet,hogy megjöjjön estig.Nyugodj meg és szerintem folytasd a gyógyszer szerdését.Semmi bajod nem lesz és tudni fogod ,hogy kb 23 nap múlva megjön.Vagyis a gyógyszer elfogyása után 2-3nappal.
2009. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod, nem tudom mennyi idős vagy úgyhogy elnézést ha tegezlek = )

igazából csak azért ijedtem meg, mert ugye az van ráírva a papírra, hogy menstruáció első napján kell szedni először a gyógyszert és hát nekem volt valamennyi, de most ugye meg már semmi és igazából nem mondható annak hogy menstruáltam, attól tartok hogy ha most elkezdem felborul az egész, főleg úgy hogyha közbe meg megjön... vagy akkor ez most ki fog maradni? és akkor ha szedem a gyógyszert 27 nap múlva megjön? sajnos dokitól nem tudok kérdezni, mert nem elérhet =S úgyhogy köszönöm a segítséget

2009. jún. 23. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!