Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet fehér, száraz...

Mitől lehet fehér, száraz bőrfelület az egyik mellbimbómon? Úgy néz ki, mintha el lett volna repedve, és most egy száraz heg van rajta. Akinek volt már ilyen, vagy hallott róla, annak kérem a segítségét, hogy válaszoljon!

Figyelt kérdés
Azt hittem, a terhesség egyik jele. Decemberben vettem észre először. Akkor késett 2 hetet, de a végén megjött. Elmentem orvoshoz, aki adott rá Pevaryl nevű krémet, mert hogy szerinte valami gombás fertőzés lehet. Kenegettem, de nem múlt. Aztán közbe babát vártam, de 2 hónaposan sajnos missed ab-om volt, a terhesség így megszakadt. Ez a jelenség viszont még azóta is megvan, sőt, mostmár fáj a mellmimbóm is, ha megnyomom. Testápolóval is próbálkoztam, az talán jobb volt, de attól sem múlt el. Mi lehet ez?
2009. márc. 30. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát nekem volt valami hasonló,én canestennel kentem.Elég sokára jött rendbe,de elmúlt.Nem tudom,próbáld ki!
2009. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom. Remélem segíteni fog. Azt nem tudod, hogy ez mitől van?
2009. márc. 31. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát azt sajnos nem,ne haragudj!Remélem hamar elmúlik neked és elfelejtheted!
2009. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem! Mégegyszer köszönöm!
2009. ápr. 1. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!