Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a barátnőm?

Terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kb 10-13 napja együtt voltunk,tegnap rosszullétre panaszkodott, és fájt mindkét melle.Nem szeretnénk babát még , használtunk óvszert, és úgy alakult hogy már előjáték közben felvettem és csak azután vettem le hogy elmentem.Ellenőriztem rögtön, nem volt lyukas.Viszont ma csináltunk egy tesztet reggeli első vizeletből( A teszt több mint fél éve kibontva pihen egy kacatos dobozkában pucéron) és bár először mindketten megnyugodtunk látva az egy csíkot késő délután ahogy jobban nézegettem látok rajta még egy nagyon nagyon halvány körvonalat ami fehér vagy szürke vagy halvány kék esetleg.Ezután hazamentem kikotortam a kukámból a gumit amit gyorsan tele engedtem vízzel, 100% h nem lyukas.Viszont úgy tudom ha vmi megjelenik a másik csík helyén ott már baba van a dologban.Szellemcsíkról most olvasgattam először,nem tudom hogy ez az-e.Nem tudom milyen fajta teszt volt, nem volt meg a doboza, neten se jöttem rá zöld-fehér teszt kék csíkkal, és a mártani való részén csak 3 fekete nyilacska van nem találtam hasonlót...bár barátnőm szerint lehet lily volt.Néhány nap múlva veszek ismét tesztet, de nekem addig dolgoznom kellene, viszont addig nem tudok aludni míg meg nem bizonyosodtam....nagyon félünk.Képet is alig tudtam készíteni alig látszik de bejelöltem...Itt fogok ülni és várom hogy írjatok őszintén, próbáltam minden részletet elmondani


[link]


2011. júl. 6. 02:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Milyen előrelato rendes fiú vagy te :D:D Nekem aktus utan soha a büdös életbe nem fordult meg a fejembe, hogy borítékba is beletegyem vagy a partnerem beletegye a gumit.


De nem is ez volt a kérdésed. Ez valoban egy MediLab teszt, ami nagyon sokszor mutat téves pozitívat.


Besötétítettem neked a képet:


[link]


Valoban latszik a masodik csík, de megcsinaltam a negatívjat is, és nincs neki


[link]


Tehat 99%, hogy szaradasi csík. Ha biztosra akarsz menni, akkor digitalis ClearBlue tesztet vegyetek, mert ott nincs csík, nincs beleképzelés, hanem egyértelműen kiírja, hogy pozitív vagy negatív.


Azért aludni aludj!

2011. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

:D hehe.Ha kíváncsi vagy rá aznap este csak ledobtam a szekrényemre és aludtunk majd csak másnap tüntettem el:D Nagyon köszönöm a kedvességed és a negatívot is aranyos vagy!És mindenkinek köszönöm a jó tippeket, el se hiszem de ma pár órája megjött barátnőmnek.Nem tudjuk miért ilyen hamar kb egy héttel hamarabb, de most nagyon jókor tette:))

Soha többet nem használunk ilyen tesztet és senkinek nem ajánlom, 5 évet öregedtem tegnap feleslegesen....

2011. júl. 6. 19:41
 13/16 A kérdező kommentje:
Vagy ez még mindig nem 100%Meg jöhet hamarabb emiatt?Úgy hogy egyébként terhes?
2011. júl. 6. 20:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Befolyásolja a hormonokat, ezért ha baba van barnázhat előbb mint a mensi.De ha élénk piros, és sok vagy a szokásos mennyiségű akkor nem terhes.
2011. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
élénkpiros és sötétebb piros
2011. júl. 6. 21:03
 16/16 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz!Nem terhes!Valószínű csak változik a ciklusa, lehet, hogy a stressz miatt jött meg előbb.
2011. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!