Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetek is lehetnek?

Terhességi tünetek is lehetnek?

Figyelt kérdés

-hányinger(leginkább a reggelekre jellemző,de néha napközben is rám tör vagy ha megérzek egy illatot)

-szédülés(nem gyakori,néha előfordul)

-fáradékonyság(megvan a 8 óra alvás,de délután mégis elalszok általában)

-sírok mindenen(régen nem voltam ennyire érzékeny)


Én nem gondoltam arra,hogy terhes lehetek,de a nagynéném tegnap rám hozta a frászt azzal,hogy azt mondta,neki is ilyen tünetei voltak,amikor az unokatestvéremmel volt terhes.

Szerintetek?


Köszönöm előre!


2011. júl. 5. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Védekeztetek? Ha igen akkor mivel?
2011. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
terhes vagy
2011. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindig védekezünk(óvszerrel),de egy alkalommal nem...

Egyikünknél sem volt gumi,de nem volt sokáig bennem.

2011. júl. 5. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha védekeztetek és soha nem szakadt ki a gumi akkor nem lehetsz terhes.


Illetve még azt kéne tudni, hogy amikor gumi nélkül csináltátok akkor lehetett-e peteérésed... Ha nem abban az időben csináltátok, akkor elég kevés az esély a terhességre.



Legközelebb viszont javaslom, hogy mindig használjatok gumit, hiszen bárhol lehet szerezni, akár benzinkúton is ha a boltok már nincsenek nyitva. Így csak feleslegesen pörgeted magad a dolgokon.

2011. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!