Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat ekkora hőleesést 6...

Mi okozhat ekkora hőleesést 6 dpo-n? Lehet nem volt peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 4. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni hogy alakul, de lehet, hogy nem volt meg a PÉ (ami ha nem esik le a hőd, akkor is a 13. napon volt, a ciklus.hu rossz helyre húzta). Lehet, hogy csak próbálkozott a szervezeted a pé-vel és nem volttüszőrepedés.
2011. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hőleesés a PÉ utáni 6-8 nap között. Ezt több helyen olvastam már.

Szerintem volt peteérés, de érdemes lenne következő hónapban ovulációs tesztet is bevetni.

2011. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 11-én volt pé-d, vagy ma lesz. Semmi gond a görbével eddig, csak ne menjen a cover line alá
2011. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb dpo. 8-10 napján lement a hőm a cover line alá, akkor volt talán a beágyazódás. De szerintem Neked nem volt még pé, nézd meg, hogy hogy alalkul a továbbiaknak szerintem a szervezeted próbálkozik, de az még lehet, hogy jó:)))
2011. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
beágyazódáskor is leeshet a hő
2011. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A 11. napomon nagyon erőd petefészekfájdalmam volt, ami estére csillapodott + a derekam majdnem leszakadt.

Mára pedig elég erős krémes folyásom lett. Lehet tényleg most lesz csak peteérésem?

2011. júl. 4. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,h megvolt az ovu!

Beágyazódás környékén leeshet a hő és még több nyálka termelődhet.

De ez beágyazódás nélkül is elő szokott fordulni. Kiderül hamarosan :)

2011. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!