Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek? Esetleg várjak...

Tesztelhetek? Esetleg várjak inkább a nem vártig? Folytatás lent.

Figyelt kérdés

A ciklusaim átlag 29-30 naposak. A ciklus pont.hu 21.-ére húzta be az ovut, de én 19. -én éreztem ovu fájdalmat és akkor voltunk is együtt a párommal, meg előtte pár nappal is, illetve 27.-én. 5.-re nem várom. A kérdésem annyi lenne, hogyha most csinálnék tesztet az mutathatna már eredményt vagy inkább várjak a nemvárt napjáig?

Szeretném már tudni, hogy most sikerült e, vagy még mindig nem.

Szerintetek?

Hasszurkám volt, de ebbe már nem élem bele magam, mert előzőleg is volt hasszurka csak baba nem.

A válaszokat köszi!


2011. júl. 1. 13:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Csak biztosra akarok menni.Jó lenne tudni már most, de csalódni sem szeretnék.Nem könnyű ez a várakozás.

De mintmár írtam holnap elég zűrös napom lesz így nem hiszem, hogy lenne rá időm.Úgy akarom megcsinálni, hogy nyugalom legyen körülöttem. Szívesen megcsinálnám most, de félek, hogy még nem lenne teljesen reális az eredmény vagy nem az lenne amit szeretnék, mert hát ugye, amit az Ildikó írt, abban is van igazság, hogy csak 10 nap után ágyazódik be és azután kezd termelődni a hormon, szóval ha 19.-ei meg is fogant akkor még csak a 12. napon vagyok.

Lehet, hogy vasárnap csinálok tesztet, de ha lesz nyugi körülöttem akkor szombaton.

Köszönöm a válaszaitokat.

2011. júl. 1. 17:15
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Valami?

Nekem ma reggel negatív...

2011. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező És mindenki!

Én sajnos úgy jártam hogy, a múltkori iszonyat halovány csíkos tesztemet megismételtem most egy Gabriel nevüvel.

Hát ez a csík a múltkorihoz képest szinte nem is látható.

Ezt bizony nagyon negatívnak nevezném.

El nem tudom képzelni mi történt.

Ha tegyük fel elment a baba mert ez a legvalosínübb akkor meg miért nem jön meg.

Vagy majd a szokott időben fog.

24-én ahogy, eddig volt.....

Nem tudom mit gondoljak. Miért nem erősödött a csík. Erősödnie kellett volna nem pedig eltünni.

Ha netán járt valaki hasonló cipőben nagyon szívesen venném ha leírná a tapasztalatait, gondolatait.

Bocsáss meg hogy, belerondítottam a kérdésedbe de úgy elkeseredtem.

Még soha de soha nem jártam így. Nekem mindíg óramű pontossággal jött 24-én szinte ugyan abban a napszakban órában. Erre meg így járni pedig kétszer maradt ki és abból bizony mind a kétszer baba lett.

Hát szóval nálam ez a szomorú helyzet...


Kedves kérdező!

Remélem nálad siker lesz.

Feltétlen írd majd meg,

Figyelemmel kísértem eddig és eztán is fogom a kérdésed.

Szóval írj meg hát mindenki mert olyan jó legalábbis számomra hogy, itt mindent megoszthatok veletek- és viszont olvashatom más történetét. Sokat okúltam is belőlük ........

Na de mindegy is.

Írj és írjatok ha van egy - két szabad percetek...:-)

Ildikó

2011. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia Ildikó!

Nagyon sajnálom, h így alakult...

Én a reggeli negatív tesztem után várok addig, amíg nem jön meg... Belefáradtam, h mindig azon izgulok, h most vajon pozitív-e.

2011. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves Mona!

De legalább ott a reményed ne feledd hogy, még csak afelé közeledsz hogy, meg nem kéne jönnie.

Nekem sajnos 24-én kellett volna nem megjönnie.

Nem is jött és úgy örültem.

Aztán 27-én hétfőn csináltam egy tesztet egy iszonyatosan halvány csíkkal ami nem szellemcsík volt.....

Erre ma gondoltam ha babás vagyok akkor két erős csíknak kell látszódnia de a ma reggeli az egy negatív volt.

Én voltam kedden dokinál és ő mondta hogy, elképzelhető a baba de az uh nem látja még....de ciszta az tuti nincs amitől esetleg lehet pozi a teszt.

Hát mindegy. Nagyon elkeseredtem... El sem tudom mondani mennyire.

Szívből kívánom hogy, a nemvárt napján pozi legyen neked.

Ne add fel. Még bőven van remény....

Ne idegeskedj rajta mert tapasztalataim szerint legalábbis nekem akkor soha nem jött össze....:-(

Ebbe a hónapba már eszembe sem jutott akkor amikor akkor tájt összejöttünk. Erre el is maradt de hát erre meg ez van. Jaj mindegy is.

Írd meg feltétlen mi a helyzet.....

Én bízom benne hogy, babás vagy.

Egyébként mikor van az amikor nem kellene megjönnie.

Majd írj nekem. Előre is köszönöm.

Ildikó

2011. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia Ildikó!

5.-én kellene nem megjönnie... Eléggé félek, de már inkább nem is gondolok rá...csak tudod, görcsölök. (+hányinger)

Köszönöm a biztatást, nagyon jól esik!

Te hány éves vagy? És hányszor próbálkoztatok eddig?

Kitartás, szorítok Neked!

2011. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam tesztet, de tegnap este óta barnázok!Most nem tudom mi van, mert 2 hónapja így jön meg, hogy a mensi előtt 2 napig barnázok. Szóval lehet most sem sikerült:(
2011. júl. 3. 18:15
 18/20 A kérdező kommentje:
Sajna tegnap este meg is jött, ami mélységesen elkeserített, mert eddig úgymond bíztam magamban, hogy sikerülhet, de most már nem tudom. Úgy érzem valamit elrontottam és ezért nem érhetem el a legnagyobb álmom.Olyan szerencsétlennek érzem magam:(
2011. júl. 4. 07:03
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Ma reggel nekem is negatív lett...

És eléggé görcsölök, sztem meg fog jönni :(

Kitartás!

2011. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és mindenki!

Szomorúan olvastam a sorokat....

Nem is tudom mit mondhatnék...

De elmesélek valamit hátha segíthetek vele.

Én a férjemmel majd 3-évet kísérleteztünk.

Nem olyan teljes gőzzel mert féltem hogy, beleringatom magam az álmokba és aztán csattanok egy nagyot.

Elmentem egy meddőségi központba hogy, vizsgáljanak ki nincs e valami baj ami miatt nem lehet baba.

Végig is csináltam nem is tudom mennyi időt és végűl az derült ki hogy, egy nyamvadt kis hormon nem termel elég akármit. Kaptam rá gyógyszert. Pár hét múlva kellett vissza menjek az utolsó, átjárhatósági vizsgálatra.

A doki fogta az uh-got és közölte hogy, bizony ott van egy baba aki 5 hetes lehet és én nem akartam elhinni.

Odafordította a monitort és csak néztem.

Az ott bennem van és nem hittem a szememnek.

Akkora meglepetés volt hogy, nem lehetett felfogni....

Mondta is a doki hogy, látom....az a parányi kis hormoneltérés ilyet tud okozni és milyen jól tettem hogy, eljöttem ide. Mentem ki a váróba a férjemhez és alig bírtam kinyögni neki....annyira hihetetlen volt.

Mondta a doki ha valaki egy-1,5 év próbálkozás után nem esik teherbe érdemes betérnie.... Rendszeres nemi élet mellett ennyi idő szerinte elégnek kellene lenni a babához. Hát elvileg igaza is van. A szülés után a havi dolog egy olyan évre jött meg. Onnantól kezdve napra pontosan jön. Egyszer elkezdett csúszni és ott is volt a második baba. Sokat segített akkor az a pár tabletta....

Érdemes volt venni a fáradtságot.


Most viszont úgy jártam hogy, elment a baba.

Hétfőn voltam az orvosnál és ezt közőlte velem.

Borzasztóan el vagyok keseredve.

Az okát sem lehet pontosan tudni.

Talán baja volt vagyis a doki szerint vígasztaljam ezzel.

Nagyon szerettem volna egy harmadik babát a lehető legkevesebb kórkülönbséggel. Most a legkisebbem 3 éves szóval újfent vagy 2 éve próbálkozok. Eddig azt gondoltam vissza kellene menjek a központba hátha megint az van de lett baba... csak ílyen szomórúan jártam.

Na mindegy is. Nem akarlak zavarni titeket az ügyes-bajos dolgaimmal csak el szerettem volna mesélni hogy, egy apró hormon eltérés is elég ahhoz hogy, ne legyen baba és gondoltam elmehetnétek és babásan távoznátok......

Még pénzt sem kértek meg semmi ilyesmi....mondom megérte...

Nem tudom segíthettem e és tényleg bocsássatok meg hogy, ennyit zavarkodtam. Nekem nagyon jó volt "meg ismerni" benneteket és megosztani az izgalmakat és egyáltalán...de tényleg .

Puszilok mindenkit és írjatok. Ildikó

2011. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!