Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eddig nem volt peteérésem,...

Ha eddig nem volt peteérésem, lehet már nem is lesz ebben a hónapban? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban elkezdtem csalánteát és lúgosító teát inni, hogy méregtelenítsem a szervezetem. Lehet emiatt nem volt még peteérésem? Ma vagyok a 18. ciklusnapomon. A luteálisom 14 nap. (régebben hőmérőztem, ezért tudom) Szerintetek lehet még peteérésem, vagy ebben a hónapban már biztos nem lesz?

Késői peteérésből lehet esetleg baba? Gondolom ha netán még lesz 20. nap körül, akkor nem 28-29 napra fog megjönni, hanem 34-re. Jól gondolom?

Még soha nem volt ilyen későn peteérésem. Sajnos még arra utaló folyásom sincs. Tegnap fájt egy kicsit az alhasam, gondoltam, hátha lesz peteérésem, de mára semmi. A hőm reggel megmértem, de sajnos csak alaphőn van.

Aki járt már úgy, hogy később volt peteérése és baba is lett belőle írna, hogy neki mikor fogant a kicsi és meg is maradt!


Bocsi, hogy hosszú lett, köszönöm aki elolvassa!


2011. jún. 28. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt már a 27. napon is PÉ-m, na akkor sikerült egy 42 napos ciklust produkálnom vele :)
2011. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

44. napi pe-bol sikerult a kislanyom.

25h km

2011. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 21. napon volt pém, most 6 hetes vagyok. De mi majdnem minden nap együtt voltunk. Ovu előtt pláne... Szóval kapcsoljatok rá még most, és van esély.. :):)
2011. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!