Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orgazmus nélkül mennyi esély...

Orgazmus nélkül mennyi esély van babára?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 19:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Most csak abba gondolj bele, hogy ha valakit meg erőszakolnak annak, utána, hogy lesz gyereke?Mert látott már ilyet sajnos a világ, és annak a nőnek tuti, hogy nincs orgazmusa.

Ha meg a férfinak nincs, attól még az előváladékban lehet úszkáló hadsereg, és ha nagyon termékeny vagy, akkor simán teherbe lehet esni. De mondjuk erre kicsi az esély.

2011. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Orgazmus nélkül is lehetsz terhes, ha peteérési időszakban szeretkeztek! De az igaz, hogy a nőnek ha van orgazmusa, lehet peteérése is az orgazmustól, így TÖBB ESÉLY VAN A TERHESSÉGRE.
2011. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én négyszer voltam terhes, mindegyik gyerkőcünk első próbálkozásra sikerült, egyszer sem volt orgazmusom abban az időszakban, mikor "babaproji" volt.
2011. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Atroposz ***** válasza:
Szerintem nincs köze hozzá pl:. ha valakit megerőszakolnak és terhes lesz
2011. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindig van rá esély. Nem azért lesz nagyobb az esély a teherbeesésre orgazmuskor, mert az spontán tüszőrepedést indukál, hanem azért, mert orgazmus előtt a méh lejjebb ereszkedik (csökken a távolság), a méhszáj mélyebben beleér a hüvely alsó részébe, ahová a férfi majd ejakulál, és az összehúzódások szívó hatást fejtenek ki. Egy oktató videóban hallottam én is ezeket a részleteket, de nem találtam a linkjét. Röviden ennyi a történet. Segíti a teherbeesést, de egyáltalán nem gond, ha nincs. Akkor is simán sikerülhet. Ezek csak a teljesen optimális körülmények! :) sok sikert! 27L
2011. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akit megeroszakolnak az is teherbe eshet, pedig nem elvezi...
2014. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!