Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem hátrahajló a méhem, és...

Nekem hátrahajló a méhem, és babát szeretnénk. Ilyen esetben milyen póz ehhez a legideálisabb?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Misszionárius,és utána csinálj gyertyaállást,hogy tuti célt érjenek.

Egyébként,a hátrahajló méh nem jelenti mindig azt,hogy nehéz lenne a teherbeesés.

Nálam a fiam nehezen jött össze,akkor is így ahogy leírtam,de a 2 lánykámhoz nem kellett semmilyen praktika.

Sőt,akit most várunk,ő az első próbálkozásra sikeredett:-))


Sok sikert hozzá nektek!

2008. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Szerintem az, hogy milyen pózban KELL csinálni az hülyeség! Nem ezen fog múlni. nekem is hátrahajló a méhem és eszembe sem jutott pózolgatni. Nem is kellett, elsőre összejött a baba.

Szerintem az a legfontosabb, hogy nyugodt környezet legyen, nem izgulni és ahogy jól esik.

Sokan mondják azt is hogy az ember ne menjen el rögtön utána fürdeni mert..... ezt is hülyeségnak tartom.

De ez mind csak az én véleményem.

Üdv: 20 hetes kismama

2008. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló a méhem, olyannyira, hogy 7 hetesen nem látta az orvos az UH-on, majd 9 hetesen tudta megállapítani 100%-ra a terhességet. Viszont nekünk egyből sikerült, első próbálkozásra, normál pózban, nő alul, férfi felül.
2008. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom hülyeségnek egyiket sem.Az miért baj,hogy rásegítünk a spermáknak,hogy könnyebben célhoz jussanak?Mi van ha a ffi spermái nem 100%-osak,+neked hátrahajló méhed van,és már elég is ahhoz,hogy nehezebben sikerüljön.Az inszemináció pont ezen segíthet.Ott is közvetlenül a méhbe fecskendezik a spermát,és utána 20 percig feküdni kell az asztalon.Nem véletlenül.
2008. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!