Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csak a jobb mellem fáj,...

Miért csak a jobb mellem fáj, és az is csak alul? Babóca lehet?

Figyelt kérdés

Hali!...

Foggátlót kezdtem el használni először,a menstruációm 5. napján raktam fel.A menstruáció előtt is voltunk így együtt.Azóta voltunk együtt óvszer nélkül,nem tudom,hogy mennyire védett a gyógyszer.

Az ovumat júli elejére írta...

Csakis normális válaszokat kérek.

Köszönöm


2011. jún. 26. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nem egészen tiszta, hogy milyen fogamzásgátlót használsz. A bogyók kb. 1 hét alatt fejtik ki védőhatásukat, aztán amikor már folyamatosan szeded, akkor a kötelező 7 nap szünet alatt is védenek.
2011. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem abból hogy hogyan és hogy hol fáj a melled, nem lehet következtetni semmire.... ha késik a mensid tesztelj, ha pozitív, akkor lehet, sőt több mint valószínű hogy babóca van a dologban :)

Megy a drukk!


29 hetes km

2011. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja és ha esetleg meg arra gyanakszol hogy már ott volt a baba csak megjött, akkor a helyedben szintén tesztelnék egyet.


29 hetes km

2011. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!