Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fajnak a melleim. Gondolhatok...

Fajnak a melleim. Gondolhatok terhességre?

Figyelt kérdés
10 honapig szedtem Mercilon nevu tabit. 2 szer tartottam 1 honapos szünetet. a gyógyszerész mondta h kell. itt meg azt olvastam h nem kell, mert a mai tabik már joval alacsonyabb hormontartalmuak, mint évekkel ezelőtti tarsaik. most hagytam abba, utana rendesen meg is jött, de most elkezdtek fajni a melleim. azota voltunk egyutt a baratommal, persze ovszerrel védekeztunk, megis nyugtalan vok. most van 2 hete h megjött. de a mellfeszülést nem tudom minek tudjam be, nem is az egész mellem, hanem a mellbimo es kisebb környéke fáj.
2009. márc. 25. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném h terhes vagy. Védekeztél. Nekem is mindig fáj már a peteérési időszak elött kezdödik.
2009. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes.

Csak a hormonjaid dolgoznak, áll vissza minden a gyógyszermentes létre.

2009. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se vagy terhes...

De ha nem vagy biztos egy teszt nem árt legalább megnyugszol...:)

Hormonjaid játszanak

2009. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszerész egy idióta, hogy 10 hónap alatt 2x1 hónapos szünetet tartatott veled! Több év (5-10) után okés lenne szünet, de nem 1 hónapos, hanem minimum fél éves! Több kárt csináltál, mint hasznot. Mi lenne, ha a nőgyógyászoddal konzultálnál? Így csak tönkre vágod a hormonrendszered. Vagy szedd rendesen (folyamatosan) vagy ne szedd, de ne szórakozz ilyen szedem, nem szedemmel...

A melled pont a megbolygatott hormonháztartásod miatt érzékeny...Ilyenkor össze-vissza vérezhet az ember és PMS-ként jelentkezhet mellfeszülés/fájás...

2009. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem normális,hogy alkalmanként fáj a melled, nekem is szokott menzesz előtt.
2009. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!