Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Lehetek babás,...

Szerintetek? Lehetek babás, és mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés

22-ére nem vártam, előtte két nappal teszteltem negatívat Gravi HCG-vel nem elsőből, nemvárt napján pedig reggeli elsőből szintén nega teszt Lilyvel.

Azóta sem jött meg, szédülés, émelygés, hányinger és erős folyás viszont van.


2011. jún. 25. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Doki!! Nőgyógyász!
2011. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted valami baj lehet? Vagy csak még nem mutatja ki a teszt valamiért?
2011. jún. 25. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nemvár utáni napon már egyértelműen mutatta a pozitívat a teszt, nem reggeli vizeletből.

Elmennék a dokihoz, már csak a folyás miatt is.

2011. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy később volt peteérésed ezért a beágyazódás is később van. A hcg kétnaponta duplázódik. Szerintem ha nem jön meg hétfőn vagy kedden tesztelj. Van akinek csak két hét késés után mutatja ki.A tüneteid biztatóak. Drukkolok.


6hetes km.

2011. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezek a modern tesztek már 99,9% hogy jók!

Ne kísérletezz ,menj dokihoz!

2011. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 20-dika óta várom, hogy meg jön-e vagy sem. Még nem jött meg, de negatívokat teszteltem + 1 halvány pozit. Én kedden megyek dokihoz... Szerintem jövőhéten menj te is! Az a tuti!
2011. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mensi előtt 2 nappal teszteltél és azóta nem?

Sztem akár most is tesztelhetnél.

Az jó hír hogy nem jött meg, és állítólag terhességnél megnő a folyás mennyisége! ( krémes és szinte szagtalan. Ha van szaga az jelezhet gombát )

Úgyhogy nagyon esélyes vagy!!! Tesztelj most és azonnal írd meg! DRUKK !!!! :)))

2011. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
van akinek csak 2 hét késés után mutat +t a teszt! úgyhogy nincs veszve! drukk! írd meg ha van vmi fejlemény!
2011. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt a tesztet nagyon tudom ajánlani, már mensi előtt 4-5 nappal pozitív volt nekem többször (pontosabban háromszor :-)) is!!

[link]

Szerintem már bármelyik tesztnek ki kellene mutatni, feltéve, ha középidőben volt peteérésed, ami nem tuti azért..

2011. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Picsusz ***** válasza:
Szerintem van még esély.Nekem 1-2napja késik,de ma negatív teszt.Folyásom sok van,fáj a mellem,ami pedig nem szokott.Ugyhogy szerintem míg nem jön meg,van remény.
2011. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!