Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esetleg baba belőle?

Lehet esetleg baba belőle?

Figyelt kérdés

A menszeszem 19.én múlt el,akkor kezdtem el fogamzásgátlót használni.Sajnos vagy nem sajnos sikerült óvszer nélkül szeretkeznünk a párommal (egyszerűen nem bírtuk-elvesztettük a fejünket.

Egy vagy két hét múlva teszteljek?

Meg van az esélye,hogy baba lett?

Ha valaki nagyon tapasztalt és jártas a dologban,kérem írjon nekem privátban,mert el szeretném töviről hegyére mondani a helyzetem,hogy érthetőbb legyen.

Köszönöm,és kérlek,csak normális válaszokat írjatok!


2011. jún. 23. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

egy hét általában kell mire hatni kezd a tabletta.

Előfordulhat,hogy terhes lettél, de én nem paráznék.

kb. 2 hét múlva vegyél egy tesztet

2011. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tabletták általában 1 hónap után hatnak, ergo 1 hét szedés után 50%-d van arra, hogy terhes lettél.
2011. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
UI.: Nem élvezett el bennem,és együttlét előtt nem egyszer pisilt...(tegnap el sem élvezett).Tudom,hogy a megszakítás nem éppen 100 %-os védekezés,de a lényeg,nem ment el.
2011. jún. 23. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy a megszakítás nem éppen 100 %-os védekezés,de a lényeg,nem ment el"

A kivette a szerszámot időben 0%-os védekezés, az előváladéktól is teherbe eshetsz.

Fórumozás helyett el kellett volna menni 72 órás tablettáért.

2011. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Isten ments attól, hogy sürgősségi tablettát vegyél miközben fogamzásgátlót szedsz. A fogamzásgátló alapból teljesen felborítja a normál hormonműködést, hát még egy 72 órás is mellé....

Nem 1 hónap, hanem 1 hét után hatnak. Ennyi idő kell a szervezetnek BIZTOSAN(!), hogy átálljon az új rendszerre. De vannak, akik már a 3. tabis nap után védettek, de fő az elővigyázatosság, mert nem egyforma gyorsan reagál a szervezete senkinek.

Szerintem nem lehet probléma, szedd tovább a tablettát normálisan, rendszeresen, ne parázz. De ha mégis, 2-3 hét múlva csinálj egy tesztet!

2011. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!