Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszájjal kapcsolatos kérdés?

Méhszájjal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
38. napon vagyok, mensi sehol, két teszt negatív ( igaz, hogy lassan egy hete csináltam az utolsót), melleim feszülnek, hasam feszül, fel vagyok puffadva, hőm magasan. Már totális kétségbeesésemben ma este megnéztem a méhszájam hogy milyen lehet. Mivel még soha nem csináltam ilyet, fogalmam sincs, hogy hogy működik, de azt tudom, hogy tök könnyen elérem ( ha egyáltalán az az, de olyan kis kemény kisebb labdaszerű), a középső ujjammal nem is kell olyan mélyre nyúlnom, hogy elérjem, és baromi keménynek érzem. Most már őszintén megmondom azt se bánnám, ha mensi lenne, mert legalább már tudnám, hogy mi van, de ez a kétség, ez megőrjít. Soha nem késett ennyit, rendben van a ciklusom, 28 napos. Voltunk együtt a férjemmel félidőben és utána is. Ma beszéltem a védőnővel, aki azt mondta, hogy az ő körzetében nem egy , nem kettő nő volt akinek nem mutatta elsőre a teszt a babát, olyan is akinek a 6. héten csak. Szerintetek mi lesz??? Inkább mensi??? Mert azt olvastam, hogy terhességnél fent van a méhszáj.
2011. jún. 22. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ezt jó kérdés! Bár én csak egyszer néztem meg magam, amikor már pozi tesztem volt, de még volt időm a nemvártig, biztos ami tuti megvizsgáltam maga. Én akkor alig értem el, tehát valószínűleg tényleg fent van, ha baba van!

De azért még szerintem nálad lehet baba. Barátnőmnek sem mutatta a teszt. Egy hete késett, elugrott a dokihoz és petezsákot talált!

Szóval még lehet bármi!:)

2011. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még arra is gondoltam, hogy mivel én már szültem alapban is kicsit más a méhem mint az átlagos és ha terhesség miatt lenne, lehet azért érzem, mert meg van nagyobbodva. Vagy nem lehet??? Lehet, hogy ez most nagy hülyeség, amit irtam, de nem igazán értek hozzá.
2011. jún. 22. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!