Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva tornázik most valaki?

Aviva tornázik most valaki?

Figyelt kérdés
Ha ebben a hónapban nem sikerül a baba, jövő hónaptól szeretném kipróbálni a tornát. Légyszi, írjatok, hogy hogy megy nektek, mikor szoktátok csinálni, hogy érzitek magatokat utána, mióta próbálkoztok babával, meg ami eszetekbe jut :)
2011. jún. 21. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ebben a hónapban kezdtem el, de még csak ismerkedem vele-vagyis nem teljes gőzzel.

Nincs PÉ-m, ezért gondoltam, hogy segíthet, de vizsgaidőszak van és a szigorlataim mellett még azt a heti 2x fél órát is nehéz összeszedni rá. Szóval nem tudtam eddig végigcsinálni az összes gyakorlatot, csak az elős 8-10et.

De majd megyek reflexmasszázsra is és kövi hónaptól én is megpróbálom rendesen csinálni, mert eddig ez még nem hozott áttörő sikert (bár a hasam már szúrkált, amit eddig nem szokott, csak szerintem nem repedt meg).

[link]

2011. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem most, hanem 2 éve csináltam, nekem sem volt peteérésem... Most 1 éves a kisfiam. :)

Én 10 napig minden nap csináltam este fél órát a könyvből, utána abbahagytam, és ovuteszteltem a 12. naptól. A 18.-on lett pozitív, együtt voltunk, és rá 14 napra már a terhességi teszt is + volt.

Sok sikert nektek is!

2011. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most ekzdtem kb 3 hete, voltam tanfolyamon, azóta hetente kétszer csinálom. Egyelőre nem sok minden változott, legtöbbször van kis izomlázam torna után, de nem vészes. Volt ksi hormon problémám, az megszűnt.
2011. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!