Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 napja volt az utolsó...

36 napja volt az utolsó mensim első napja azóta semmi, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Átlagos gyiklus hossz 24 nap szoktott lenni! Terhes tesztet még nem csiáltam mert azon kívül hogy le akar szakadni a derekam semmi más "tünetem" nincs.
2011. jún. 20. 13:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Szia! Semmivel se lettem okosabb sajnos, megvizsgált, azt mondta, hogy a méhem nincs megnagyobbodva ( szerintme ilyenkor még nem is kell) és hogy csináljak még egy tesztet jövő hét elején és akkor menjek vissza annak az eredményével. Úgyhogy marad a kétség, még mindig semmi, 39. nap, hőm fenn, melleim feszülnek. Nálad mizu?
2011. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nem voltam még dokinál (jövőhéten megyek valamelyik nap) így nem tudom mi a helyzet! A mensim még mindig sehol tegnap a cicim is bedurrant olyan tömör lett, a derekam még mindig nagyon fáj, a hőmet nem mérem így az hogy most mennyi nem mond semmit!
2011. jún. 23. 10:19
 23/39 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok, végül nekem mára megjött....:(
2011. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

41. nap még mindig semmi mensi! de van reggeli rosszullét és hányásinger ezerrel.

Utolsó és nem mondta a doki hogy mitől késhetett ennyit??

2011. jún. 25. 23:38
 25/39 anonim ***** válasza:
A 16 hónapos kisfiamat szoptattam, igaz 10 hónapos volt mikor először megjött és utána rendszeresen meg is jött, de 2 hónapja abbahagytuk a cicizést, mert csontsoványra fogytam, viszont tejem még jócskán van és a doki szerint még az zavarhat be. Hiába volt már 5 rendszeres ciklusom, amig termelődik tejem előfordulhat, hogy kimarad, vagy késik. Hát ez van, de kistesó gyártás szempontjából nem a legjobb ez az össze-vissza ciklus. Még az is lehet, hogy elkezdek egy kis fogigátlót szedni, hogy rendszeres legyen, aztán majd abbahagyom utána próbálkozunk csak. De veled mi lehet? Azóta nem csináltál tesztet???
2011. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

42. nap reggele, forró piros érzékeny mellbimbó. Ott valami törénik!

Tesztet nem csináltam azóta de mielőtt megyek dokihoz fogok, hogy valami fogalmam legyen arról kb mit fog mondani. nehogy leszédüljek a vizsgálószékről!

2011. jún. 26. 10:58
 27/39 anonim ***** válasza:
mikor csináltál tesztet!? nem bírnám ki! :D drukk
2011. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
4 napja csináltam tesztet ami nega lett! Én magam sem értem mi lehet velem!
2011. jún. 26. 13:01
 29/39 anonim ***** válasza:
8:18-as vagyok, mizu veled kérdező??? Ismételtél tesztet???
2011. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
45. napon vagyok ma reggeli teszt -!!! Tehát nagyon valószínü hogy nincs babó! Terhes tüneteim vannak, nagyon remélem hogy nem vagyok álterhes!! Bár akkor legalább tudnám hogy nincs "komoly" bajom.
2011. jún. 29. 09:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!