Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha folsavat szedek kevesebb...

Ha folsavat szedek kevesebb az esély a vetélésre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha folsavat szedsz, akkor kevesebb az esély a velőcsőzáródási rendelenességekre, nyitott gerincre, agykoponyahiányra, nyúlszájra.
2011. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, én úgy tudom segít. Az egyik ismerősömnek mondta is az orvosa, hogy szedje,már a tervezésnél, mert voltak vetélései. Pontosan nem tudom, mivel együtt adta neki, talán magnéziummal. Nekem is volt egy missed abortuszom, azóta a második babámat várom, mindkét terhesség előtt szedegettem folsavat, biztos ami biztos. Ártani nem ártasz vele, mert olyan, mint a C-vitamin, a fölösleg a vizelettel ürül.
2011. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget ak hétfőn veszek is am napi 1 kell szedni?nemtudod?
2011. jún. 18. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.


Én úgy halottam amikor tervezitek a babát, mikor összehozzátok akkor kell szedni 2 hónapig, de ez a velőcsőzárodáshoz kell.

Én magnéziumot szedtem dupla dózisban, állítólag ennek kelett volna segítenie, meg a kórházban magnéziumos infúzióban is azt kaptam, de sajnos 22-23 hetesen így is a menybe költözött a kislányom. Ja igen mivel sokat véreztem vastablettát írattam fel a dokival. Mellette terhesvitamint is szedtem.

2011. jún. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22:46os vok

Elég egy nap egy tabletta.

Remélem nem lesz semmi baj, ha babád lesz:-)

2011. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is mer nagyon rettegek tőle! van más jó ötletetek hogy mit szedjek?
2011. jún. 19. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, a terhesvitamint már a tervezéskor szedheted, így külön folsav sem igen kell, mert van benne, de mondom nem árt, mert kiürül a fölösleg.
2011. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!