Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit?

Érzett valaki valamit?

Figyelt kérdés
Pár nappal a nemvárt menzesz elott mit lehetne érezni ha esetleg sikerult a teherbeesés?
2011. jún. 14. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mert van még 6 napom a nem vártig!!!
2011. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Több terhességgel a hátam mögött: semmi olyat nem lehet érezni amit ne lehetne betudni szokásos menses előtti tünetnek.
2011. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig éreztem hasszurkát, hirtelen szédülést stb, összes terhestünetet már mensi előtt, persze ilyenkor mindig megjött, majd amikor tényleg sikerült akkor nem éreztem az ég világon semmit, csak két jele volt, fémes íz a számba, a másik pedig vérzett az ínyem fogmosáskor, azelőtt soha, na akkor ki is maradt a mensim és baba miatt.
2011. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
olyan mintha meg akarna jonni ,plusz nekem a kedvem ingadozott,az az elviselhetetlen voltam csak azt nem tudtam hogy miert hisztizek es miert nem jo meg a jo sem.25 hkm
2011. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nálam a has enyhe mindjárt megjön érzése, néha kis beleszurkálások, illetve a mellem lett érzékenyebb. Ezek a nemvárt előtt 2-3 nappal jelentkeztek.
2011. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de meg kell kérdeznem(feltettem a kérdést rendesen, csak senki nem válaszolt rá:((). Akinek egyébként mensi előtt vannak tünetei (görcsök, cici nagyobbodás, érzékenység, barnázás) megvoltak akkor is, amikor baba lett belőle? Nekem 2 nap múlva kellene megjönnie, de egyáltalán semmit nem érzek, csak kissé ingerlékeny vagyok.
2011. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
most lehet van babám a napokban kiderül eddig éreztem tüneteket mindig msot semmit
2011. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt több mint egy héttel napi rendszereséggel begörcsölt a hasam, de úgy hogy azt hittem meghalok. Betudtam annak, hogy most nagyon erős mensim lesz.Amikor késett 1 napot erős pozit teszteltem.
2011. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem beágyazódás környékétől volt hasmenésem, bár ez koránt sem biztos hogy a terhesség miatt. Egyébként minden pontosan ugyan olyan volt, mint mielőtt megjött volna. Pont ugyanúgy és ugyanannyira fájt a mellem és a hasam is. A legelső tünetem az volt hogy nem jött meg.
2011. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enyhe hasszúrka, néha mindjárt megjön érzés, és folyamatos haspuffadás már a nemvárt előtt 1 héttel- nálam ezek voltak, és sikerült! 22 hetes km
2011. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!