Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt kérdés. Képek melléke...

Ovuteszt kérdés. Képek mellékelve. Írhatom tegnapra a pozit?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. jún. 13. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem hibás a teszt. van görbéd?
2011. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tegnapi is teljesen negatív. Nem akarlak elszomorítani, de ez alapján nincs ovulációd. Jövő hónapban mérd a hőd és tesztelj, ha ugyanez megismétlődik irány a doki.

Nekem is ilyen volt 3 hónapig, a 4. hónapban középidőben elmentem dokihoz aki uh-n megállapította, hogy nincs domináns tüsző. Következő hónaptól kaptam gyógyszert ami segítette a peteérést és középidőben tüszőrepesztő szurit, a második gyógyszeres hónapban megfogant a kislányunk, 2 hét múlva fog megszületni!:-)

2011. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem sem jó a teszt, már erősebbnek kéne lennie, de lehet hogy ettél-ittál előtte...
2011. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már régóta használok teszteket, nálam a te tegnapi teszted már pozitív lenne. Nem mindenkinek olyan erős. És tudom mit beszélek,már 3-szor voltam terhes ezzel a módszerrel, plusz a hőm is igazolja mindig, hogy akkor volt pé. Hány napos szokott lenni a ciklusod? Érdemes hőt is mérni, és akkor egyértelmű a dolog.
2011. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából most csináltam először ilyen tesztet ezért nem is értem milyennek kellene lennie. Szabadszemmel erősebben látszódik mindegyiken egy kicsi a 12-ei is azért fura, mert csak vékony csíkon erősebb. Görbim csatolom, csak rossz volt a ciklus .hu s tegnap azt nem tudtam. Igaz azt is nemrég kezdtem vezetni.

[link]

12-re azért nem is írtam semmit, mert nem tudom ezt pozinak lehet-e venni

2011. jún. 14. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hogy áll azóta a hőd?
2011. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

[link]

2011. jún. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!