Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsett Dr Bálint Írisz...

Pécsett Dr Bálint Írisz doktornőről írnátok valamit?

Figyelt kérdés

Van magánrendelése? AZt tudom, hogy a megyeiben dolgozik, de ha valaki tud róla elérhetőséget, esetleg "tarifát" légyszíves írja meg nekem.

Valószínű dokit kell váltanom, mert akihez jártam beteg és nem tudom mikor lesz, őt tartom szimpatikusnak, csak egyáltalán nem ismerem.Köszi


2009. márc. 20. 23:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Utolsónak írom , bár a dátumból ítélve késő, de másnak segítség lehet: mint minden szuper orvos, sajnos Írisz is külföldre ment dolgozni. Bár nekem nem sajnos, mert így hozzá tudok járni. A legjobb , legkedvesebb és leglelkiismeretesebb orvos, akivel valaha találkoztam! Akit érdekel és esetleg megteheti: Bernsteinben rendel szerdánként, illetve az oberwarti kórházban dolgozik.
2021. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!