Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor terhes lesz valaki,...

Amikor terhes lesz valaki, vesznek az apától is vért? Vagy csak akkor ha ezt kérik.

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 11:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vérvizsgálatokat csak az anyai vérből végeznek. Miért kérdezed?
2011. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Apától nem is vesznek?
2011. jún. 10. 11:08
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Minek vennének? Semmi jelentösége a terhességre nézve - csak az anya vércsoportja meg a vérképe érdekes.
2011. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. jún. 10. 11:11
 5/21 anonim ***** válasza:
Nana! RH összeférhetetlenség kiderítése érdekében vesznek az apától is, ha az valamiért nem tudná a vércsoportját. Férjem sem tudta a sajátját, ezért vettek tőle vércsoport meghatározás miatt.
2011. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Férjemet azért akarta elküldeni a védőnő vérvételre, mert én Rh negatív vagyok. De tudtuk, hogy férjem is negatív, így nem volt jelentősége, a babánk is negatív lett.

Esetleg ezért kérdezed?

2011. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez az ellenanyag-szűrés csak akkor igaz, ha rh negatív az anya. Ha rh pozitív, akkor mindegy az apa rh faktora.
2011. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én Rh negatív vagyok. Apa nem tudja a vércsoportjat, de a gyerekek vércsoportjabol következtetve 0 Rh pozitív lehet, és soha az életbe nem vettek tőle vért a terhességem miatt, és még csak meg sem kérdezték tőlem, hogy mi a vércsoportja.
2011. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

11:15-ös vagyok.


Ellenanyagot 3 havonta néztek. Majd a gyerek születése utan, ha Rh pozitív lett a gyerek, kaptam Anti-D-t. Plusz vetéléskor mindkét alkalommal. Én B Rh negatív vagyok. Az egyik fiam B Rh pozitív, a masoik 0 Rh negatív, így apa valoszínű 0 Rh pozitív. Mondom, soha nem kérték a vécsoportjat!!!

2011. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Ez érdekes, nálunk a dokinak első három kérdése:


-Meg akarja tartani?

-Mi az ön vércsoportja?

-Mi a férje vércsoportja?

2011. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!